www.superstarsi.pl

Romeo i Julia z Teatru Garricka w Londynie

Multikino, 29 września, godz. 19.00

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie”, zapraszają 29 września o godzinie 19:00 na retransmisję sztuki „Romeo i Julia” z Teatru Garrick w Londynie. Sztukę Williama Szekspira wyprodukowała firma Kenneth Branagh Theatre Company.

Romeo i Julia, Multikino Romeo i Julia, Multikino

Za reżyserię odpowiadają Rob Ashford oraz Kenneth Branagh, a w rolach głównych widzowie zobaczą Richarda Maddena, znanego z serialu „Gra o tron” i Lily James.

29 września w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach dramatu Williama Szekspira pt.: „Romeo i Julia”. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Spektakl o historii zwaśnionych rodów i zakochanej do szaleństwa parze młodych ludzi wyreżyserował Rob Ashford oraz Kenneth Branagh, a w rolach głównych zobaczymy Richarda Maddena („Gra o tron”, „Dzień bastylii”, „Kopciuszek”) oraz Lily James („Kopciuszek”, „Ugotowany”, „Wojna i pokój”).

Czas trwania: 3 godziny 3 min. (w tym jedna przerwa - 20 min.).

Przedstawienie zarejestrowano w Teatrze Garrick w Londynie z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition.

Spektakl zobaczymy w następujących kinach sieci Multikino:Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Bilety są już do kupienia w kasach kin i na www.multikino.pl

Cena biletu normalnego to 38 zł. Z kuponem pobranym z portalu superstarsi.pl można kupić bilety (maksymalnie dla dwóch osób na kupon) w specjalnej cenie 28 zł.

  

Mamy też podwójne zaproszenia – po jednym do każdego z kin. Rozdamy je na naszym Facebooku. Zaglądajcie!