Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Jezioro łabędzie z Teatru Bolszoj

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
19-08-2015 15:21:20

"Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego i Jurija Grigorowicza ponownie na wielkim ekranie 31 sierpnia w 17 kinach sieci Multikino. Nagranie tego fenomenu w literaturze baletowej zostało zrealizowane w styczniu bieżącego roku w Teatrze Bolszoj w Moskwie.


czytaj więcej
21-08-2015 11:51:29
Jezioro Łabędzie budzi moje skojarzenia ze światową marką wyrabiana latami i chyba prawie każdemu znaną. Bardzo prosze o Multikino Złote Tarasy w Warszawie
21-08-2015 14:43:16
Mi sie kojarzy z parodia wykonana przez panow kabareciarzy z bardzo dawnego programu TV o nazwie bodajze "W lozy". Zlote Tarasy
21-08-2015 15:12:37
Mi się kojarzy z melodyjką z Nokii winking smiley oraz filmem Czarny łabędź.

Poproszę bilety do MK Gdańsk
27-08-2015 12:21:57
Jezioro Łabędzie to dla mnie lekkość i klasyka, a w wykonaniu naszych rosyjskich sąsiadów, chyba jedna z najbardziej znanych

Multikino Lublin
27-08-2015 13:45:32
Jezioro łabędzie to dla mnie synonim elegancji, delikatności i klasy.

/Silver Screen Łódź/
28-08-2015 09:54:01
Mi Jezioro Łabędzie kojarzyło się bardzo długo z baśnią Andersena "Dzikie łabędzie" grinning smiley Bardzo długo, jak byłam nastolatką, to mliłam te dwie rzeczywinking smiley

Poproszę o bilety do Gdyni smiling smiley
28-08-2015 14:30:43
Drodzy Superstarsi smiling smiley

Dziękujemy za zgłoszenia. Zaproszenia na pokaz "Jeziora Łabędziego" otrzymują:

michal_janusz – Multikino Warszawa Złote Tarasy
APTeacher - Multikino Warszawa Ursynów
Katarzyna_dc – Multikino Gdańsk
BartKn – Multikino Lublin
PawelStankiewicz – SilverScreen Łódź
Bogumilla – Multikino Gdynia

Ponieważ do jednego kina mamy tylko jedno zaproszenie, a chętnych do Warszawy jest dwoje, proponujemy rozwiązanie jak powyżej. Każdy skorzysta smiling smiley

Tradycyjnie zaproszenia będą czekać na odbiór w kasie wybranego kina przed pokazem. Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012