Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Romeo i Julia” z Royal Opera House na żywo

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
15-09-2015 12:38:17

Multikino i British Council zapraszają na otwarcie nowego sezonu 2015/2016 Royal Opera House. Pierwsza transmisja na żywo już 22 września. Widzowie będą mogli zobaczyć balet "Romeo i Julia" w 15 wybranych kinach sieci.


czytaj więcej
17-09-2015 08:54:56
Dzień dobry

Moim ulubionym baletem jest "Spartaku" Arama Chaczaturiana. Począwszy od zniewalającej uwertury, poprzez idealnie zgrane nuty z gestem, aż do ostatniej sceny.

Dla mnie nr 1 na liście baletów - od ponad 30 lat.
18-09-2015 08:27:24
Moim ulubionym Baletem jest z całą pewnością Jezioro Łabędzie. Jest to zresztą chyba jeden z najpopularniejszych baletów i nie bez powodu. Co najbardziej urzeka - muzyka. Zdecydowanie. Nie spotkałem jeszcze innego baletu, który był by tak śliczny pod kątem muzycznym.

Wrocław Multikino Pasaż Grunwaldzki
18-09-2015 09:25:36
Moim ulubionym balatem jest również "Jezioro łabędzie" (może po obejrzeniu "Romea i Julii" zmienię zdaniewinking smiley ). Przepiękne, zachwycające stroje (szczególnie Czarnoksiężnik), muzyka, no i taniec łabędzismiling smiley Zachwycające!!!

Poproszę o zaproszenie do Multikina Gdynia
20-09-2015 23:06:02
Mój ulubiony balet to Jezioro Łabędzie, gdyż był to pierwszy balet, który obejrzałem i się w nim zakochałem. Teraz wszystkie balety porównuję z tym.

Multikino Złote Tarasy
21-09-2015 09:05:08
Mój ulubiony balet to "Dziadek do orzechów" czyli magia w czystej postaci, która prenosi nas do czarodziejskiego świata.

Multikino Bydgoszcz.
21-09-2015 13:38:48
Mili Państwo,
Dziękujemy za zgłoszenia i opinie. Na jutrzejszy pokaz podwójne zaproszenia wędrują do:

katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
Konrad - Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki
Bogumilla - Multikino Gdynia
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Złote Tarasy
lugola - Multikino Bydgoszcz


Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012