Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Wesele Figara” z Royal Opera House

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
28-09-2015 13:56:55

Multikino i British Council zapraszają na transmisję z Royal Opera House. 5 października widzowie w 15 kinach sieci będą mogli zobaczyć operę "Wesele Figara" Wolfganga Amadeusza Mozarta.


czytaj więcej
28-09-2015 18:11:51
Moja ulubiona opera Mozarta to „Don Giovanni”. Jakiś czas temu pisałem dlaczego (po pierwsze z powodu muzyki, po drugie z powodu muzyki, a po trzecie z powodu muzyki), żeby więc się nie powtarzać, napiszę tylko, za co uwielbiam mój Mozartowski numer dwa – „Czarodziejski flet”: za muzykę, muzykę, muzykę! I za szaloną Arię Królowej Nocy. A dodatkowo za bajkowo-masońską fabułę, która czasem wydaje mi się śmieszna, czasem mądra, czasem wciągająca, czasem irytująca.

– Warszawa Złote Tarasy
28-09-2015 20:46:00
Moją ulubioną operą Mozarta jest Czarodziejski flet - powód to muzyka i sama fabuła.

Zabrze
29-09-2015 09:43:01
Don Giovanni - za kawałek życia i obraz żywych ludzkich namiętności.

/Silver Screen Łódź/
29-09-2015 14:22:53
Moją ulubioną operą Mozarta jest również „Don Giovanni" - Muzycznie zniewala i powala.

Jednak bardzo lubię również "Czarodziejski Flet" - ponieważ, obok Arii Królowej Nocy i Papagenów - ma niesamowity potencjał scenograficzny.

Oglądanie jej jest ucztą dla oczu i zastanawiam się, co tym razem scenarzyści wymyślą.

Dla mnie to bardzo teatralna opera.

Poporoszę MK Gdańsk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-29 14:23 przez katarzyna_dc.
29-09-2015 17:56:32
Ulubioną operą jest "Czarodziejski flet"- dla mnie to najbardziej tajemnicze z dzieł Mozarta, ta muzyka zniewala!!!

Multikino Lublin
01-10-2015 14:00:42
Moją ulubioną operą jest również, jak kilku osób tutaj, "Czarodziejski flet" - dzięki Arii Królowej Nocy, aury tajemniczości całej opery, scenografii i kostiumom - jest przepięknasmiling smiley Kiedy się jej słucha, aż serce wyrywa się z piersi smiling smiley

MULTIKINO Gdynia smiling smiley
gms
02-10-2015 14:50:38
Moją ulubioną operą Mozarta jest właśnie "Wesele Figara". Przede wszystkim za kontynuację historii z
'Cyrulika Sewilskiego", którego uwielbiam. Po drugie za pogodną muzykę, której długo po przesłuchaniu nie można się wyzbyć z głowy. Po trzecie zaś za romantyczną fabułę pełną nieporozumień, sprzeczek i pogodzeń.

Gosia
Poznań Stary Browar
04-10-2015 20:31:06
Moją ulubioną operą Mozarta jest Don Giovanni, bo to jedna z najlepszych oper w dziejach, a cenię ją najbardziej za muzykę.

Multikino Ursynów
04-10-2015 23:12:43
Ulubiona opera to "Lucrezia Borgia" G. Donizetti - za genialnie rozpisaną partię Lucrezii oraz jej ogromny ładunek emocjonalny.

Multikino Bydgoszcz.
05-10-2015 09:16:23
Mili Państwo, to już dzisiaj!
Zapraszamy na transmisję opery "Wesele Figara" prosto z Royal Opera House!

Dzięki Suerstarsi.pl, w tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyć będą:

letar - Multikino Warszawa Złote Tarasy
Claudia - Multikino Zabrze
PawelStankiewicz - SilverScreen Łódź
Katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
katarzyna_niziol - Multikino Lublin
Bogumilla - Multikino Gdynia
gms - Multikino Poznań Stary Browar
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Ursynów
lugola - Multikino Lublin

Na każdego laureata w kasie kina tuż przed pokazem czekać będzie podwójne zaproszenie. Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012