Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Pavarotti i przyjaciele: duety

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
07-10-2015 14:29:26

"Pavarotti i przyjaciele: Duety" – Multikino zaprasza na retransmisję legendarnego koncertu z udziałem światowych gwiazd po raz pierwszy na wielkim ekranie.


czytaj więcej
08-10-2015 13:25:27
Witam

Lubię Pavarottiego bo śpiewa. Jednak ogólnie tenorzy nie są powodem, dla którego lubię operę. Może zmienię zdanie po koncercie winking smiley

MK Gdańsk poproszę, jeśli nie będzie wierniejszego fana z Gdańska.
12-10-2015 09:24:28
Lubię Pavarottiego za jego głos, za te wspaniałe chwile, gdy się go słucha, za to właśnie: że zaprosił różnych popularnych wykonawców do wspólnego śpiewania - połączył muzykę klasyczną z popularną, przez co uczynił ją bardziej dostępną dla przeciętnego człowieka. Ale również za jego wkład w pomoc charytatywnąsmiling smiley

Poproszę o zaproszenie do Multikina Gdynia smiling smiley
13-10-2015 13:37:54
Pavarotti to postać z przepięknym głosem i charyzmą sceniczną. Czarował i uwodził swoim śpiewem. Miał ogromny dar. Nie przepadałam nigdy za operą, zawsze wolałam balet i koncerty w filharmonii. Jednak śpiew Pavarottiego, a szczególnie jego połączenie z muzyką nowoczesną było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Chętnie zobaczę raz jeszcze ten koncert na wielkim ekranie.

[Multikino Warszawa Złote Tarasy]
15-10-2015 21:00:36
Lubię Luciano Pavarottiego za muzykę, która nie przemija, która na zawsze pozostanie w głowach wielu ludzi. A w wykonaniu Pavarottiego najbardziej lubię „La Donna È Mobile” z Rigoletta.

Warszawa Ursynów
15-10-2015 23:07:59
Lubię Luciano Pavarottiego nie tylko za głos, ale także za wyjątkową charyzmę i osobowość.


Multikino Bydgoszcz.
16-10-2015 12:08:55
Dziękujemy za zgłoszenia. Pokaz koncertu "Pavarotti i przyjaciele" obejrzą:
katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
Bogumilla - Multikino Gdynia
Kasjopea - Multikino Warszawa Złote Tarasy
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Ursynów
lugola - Multikino Bydgoszcz

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór zaproszenia do kasy wybranego kina przed pokazem. Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012