Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Gimnastyka, ruch w wodzie. Co zdrowe, a co szkodzi?

Wysłane przez ewakozakiewicz 
14-03-2012 16:26:55

Czy to prawda, że gimnastyka w wodzie nikomu nie zaszkodzi? Jakie stosować ćwiczenia w wodzie, aby poprawić swoją kondycję? Na pytania odpowiada Katarzyna Michalik, trenerka i koordynatorka Klubu Wellness w Parku Wodnym w Krakowie.


czytaj więcej
18-03-2012 20:36:50
Ja przez długi czas chodziłam na aqua aerobik. Świetnie robi na obolałe plecy i zwalcza cellulit smiling smiley
19-03-2012 10:14:45
Aqua aerobik jest super! Rozluźnia plecy a poza tym wysmukla ciało. Najlepsze jest to, że podczas ćwiczeń człowiek się nie męczy, a co ma spalić to spalihot smiley i dopiero po wyjściu z wody zacznie czuć, że ćwiczył. Jednak jeśli ktoś lubi pływać i się zmęczyć, to takie ćwiczenia mogą wydawać się monotonne...
26-08-2012 11:12:56
Chodziłam na akwaaerobik i bardzo sobie chwaliłam. Teraz od września mam ochotę znowu zacząć. Te ćwiczenia powodują, że bez zmęczenia rozrusza się cały człowiek. Polecam, chudnie się "przy okazji"
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012