Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Requiem” Verdiego z Luciano Pavarottim, nagranie z 1967 roku

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
19-03-2016 09:54:38

Multikino zaprasza na retransmisję Requiem Verdiego z Luciano Pavarottim. Retransmisja legendarnego nagrania z 1967 r. odbędzie się 29 marca 2016 r. po raz pierwszy na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino.


czytaj więcej
24-03-2016 18:35:26
Byłem wtedy na tym wydarzeniu. Nigdy nie zapomnę bo moją żona jest włoszką.
Ostatnim jego występem była jedna z najsłynniejszych arii - „Nessun dorma” wykonana w 2006 roku podczas otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie.
Warszawa Złote Tarasy
25-03-2016 11:32:47
Moje osobiste wspomnienie z Lucianem Pavarottim to Koncert Trzech Tenorów smiling smiley Nie mam tam ulubionego, pojedynczego utworu, wystąpienia. Ogólnie cały koncert był piękny, a momenty, kiedy śpiewał Pan Pavarotti były tak wzniosłe i wzruszające!!! Te momenty z nim na scenie zostaną mi na długo w pamięci! Kunszt, warsztat i to piękno, które za sobą niesie Luciano Pavarotti, nie są często spotykane u współczesnych twórców.

Poproszę o zaproszenia do Multikina Gdynia
25-03-2016 21:40:22
Dziękujemy za zgłoszenia.
Paweł Wasilewski (Warszawa Złote Tarasy) oraz Bogumilla (Gdynia) - zapraszamy do wybranych kin i życzymy miłych wrażeń smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012