Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Złodziej” Johna Osborne’a z Kenneth Branagh Theatre Company

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
10-11-2016 13:46:11

Multikino i British Council, w ramach cyklu "Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie", zapraszają 17 listopada 2016 na retransmisję sztuki "Złodziej" ("The Entertainer"winking smiley z Teatru Garrick w Londynie.


czytaj więcej
13-11-2016 19:02:04
Wymarzona rola teatralna dla Kenenetha Branagha to Konrad w Dziadach cz.III. Ten aktor posiada niezwykłą charyzmę, każda jego rola jest wyjątkowa, dlatego w tym przypadku nawet jego wiek nie byłby przeszkodą w wystawieniu takiego spektaku.
Multikino Lublin
15-11-2016 23:08:58
Wymarzona rola teatralna dla Kenenetha Branagha to Jezus w musicalu Jezus Christ Superstar, ponieważ musiałby się bardzo do niej przygotowywać, byłoby to niezwykle ambitne wyzwanie, a takie aktorzy lubią najbardziej.
Poznań, Stary Browar
16-11-2016 05:04:57
Moja odpowiedź będzie nieoczywista i dosyć przewrotna dlatego, że Kennetha Branagha głównie kojarzę z roli o profesora Gilderoya Lockharta w Harrym Potterze i Komnacie Tajemnica i pewnie choćbym nie wiem ile innych filmów i innych sztuk zobaczył, to jednak na zawsze w pamięci najbardziej pozostanie mi właśnie tamta. Dlatego chciałbym go na powrót zobaczyć w roli jakiegoś Profesora, ale jednocześnie postawić przed nim wyzwanie, by nie miał zbyt łatwego zadania, dlatego klasyki literatury angielskiej z Szekspirem na czele od razu odpadają. Długo myślałem do jakiej roli by dopasować, aż wpadłem na pomysł, że przecież nasz ojczysty kraj także ma wspaniałe książki przygodowe dla młodzieży, które może nie są zbyt proste do przekładu i adaptacji scenicznej ale jednak możliwe, pierwszym pomysłem był Szatan z Siódmej Klasy i rola Profesora, ale powstało już tyle filmów i pewnie sztuk, że nie było by to w żadnym stopniu odkrywcze, potem przyszedł mi na myśl Pan Samochodzik ale Kenneth Brannagh jakoś w tej roli nie specjalnie mi podpasował może dlatego, że oczami wyobraźni widzę tylko jednego Pana Samochodzika, absolutnie niezastąpionego przez nikogo innego, aż w końcu pomyślałem o Adamie Bahdaju i jego Wakacjach z Duchami, tam przecież też była rola profesora, może nie pierwszoplanowa, ale przy boku tak wielkiej gwiazdy, zadebiutować mogli by na scenie młodzi, zdolni i zapleni do aktorstwa przyszli adepci szkół teatralnych, przecież mogła to by być dla nich życiowa przygoda i spełnienie wielu marzeń, o grze na scenie czy o niepoddawaniu się pomimo wszystkich przeciwności losu.

Wybieram Multikino Warszawa Ursynów
16-11-2016 05:11:51
Wymarzona rola teatralna dla Kenenetha Branagha to wg mnie tytułowa rola w Makbecie. To rola wyzwanie dla każdego aktora a Branagh nieraz w swej karierze pokazał że lubi wyzwania. No i to Szekspir w którego prawie wszystkich sztukach już grał Branagh ale z tego co mi wiadomo Makbet nadal pozostaje dla niego do "odegrania", więc to idealna rola, sztuka i wyzwanie.


Poznań Malta
16-11-2016 12:59:43
Drodzy Superstarsi,

Dziękujemy za zgłoszenia. Zdecydowanie Kenneth Branagh to wybitny aktor o wielu twarzach.
Gratulujemy tym, którzy zobaczą go jutro w Multikinie z podwójnymi zaproszeniami od Superstarsi.pl w ręce.

Do wybranego kina zapraszamy:
An165 - Lublin
malgorzata_szmyt - Poznań Stary Browar
janmega - Warszawa Ursynów
BbartekB - Poznań Malta

Bilety tradycyjnie do odbioru w kasie przed pokazem. Prosimy pamiętać, że do kina przekazujemy dane imienne i takimi prosimy posługiwać się przy odbiorze zaproszeń.
Życzymy miłych wrażeń!
Anonimowy użytkownik
21-02-2017 12:26:38
Też uważam że aktor z niego bardzo wybitny




-----------------------------------------------------
Moja firma to wypożyczalnia samochodów Poznań
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012