Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Plany na przyszlosc

Wysłane przez kwiecienmarek 
13-11-2019 19:28:35
Chcialbym pomoc swoim wnuczkom finansowo w urzadzeniu ich wlasnego gniazdka. Pytanie jakie mi sie nasuwa to jaka technologia budowy bedzie teraz najbardziej optymalna czasowo i finansowo? Z gory dzieki za pomoc
15-11-2019 22:32:45
Dobre pytanie na które nie ma jednoznczanej odpowiedzi. Na rynku wszystko zmienia się dość szybko, co chwilę wychodzą jakieś nowości. Trzeba mieć na uwadzę natomiast ile tak na prawdę kosztuje wybudowanie domu w technologii murowanej. Jeszcze kilka lat wstecz było to dość opłacalne w przypadku mniejszych domków o powierzchni mieszkania w blokach powiedzmy. Niestety ceny materiałów, a także ekip budowlanych poszły od tego czasu mocno w górę. Szczerze powiedziawszy to szukałbym swojego szczęścia w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań. Jeśli zależy Wam na czasie to najlepszym rozwiązaniem będzie kontener socjalny który można zamienić bez większego problemu w mieszkanie. Zobaczcie jak wygląda to na zdjęciach, chociażby tutaj - [kontenermieszkalny.pl]
31-03-2020 16:30:00
Zastanawialiście się kiedyś czy chcecie mieć pralkę w mieszkaniu? Od kiedy jest eko pralnia coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Czytałem ostatnio taki artykuł [pralniadodomu.pl] i przyznam, że przekonał mnie do tego, aby właśnie z niej zrezygnować
01-11-2020 09:55:22
A ja planuje zostać malarką. Pod tym względem już jakiś czas się szkolę, ale zobaczymy. Teraz w sklepie Świat Artysty planuje kupić sobie nowe pędzle oraz farby, może też kupię płótna. Chciałabym popracować na stylem malowania i znaleźć swoją ścieżkę tematyczną w której najlepiej się będę czuć.
01-04-2021 04:22:30
Ja mam taki plan, że teraz będę otwierać własny punkt gastronomiczny. Powoli do tego się przymierzam i mam już lokal. A teraz znalazłam firmę, która oferuje wyposażenie gastronomiczne w dobrej cenie i można spotkać marki typu henkelman polar . Także warto odwiedzić sobie gastromania.pl w tym zakresie.
02-12-2021 21:11:17
W przyszłości zamierzam nauczyć się korzystać z komputera np. jak zrobić literę ź na klawiaturzę bo mi to niewychodzi, a głupio tego nie umieć grinning smiley
24-03-2022 18:37:55
Moim planem na najbliższą przyszłość jest zrobienie licencji prywatnego detektywa. Zamierzam pracować w biurze detektywistycznym https://g.page/detektyw-wroclaw?share i specjalizować się w wykrywaniu podsłuchów.
Obecnie moda jest na podsłuchiwanie i wszelkie szpiegowanie, więc na brak pracy nie będę narzekać.
04-10-2023 14:35:18
Ja ostatnio też nauczyłem się jak zrobić z z kreską na klawiaturze.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012