Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Ale! Komputer – Wow! Computer

Wysłane przez annabugajska 
22-12-2011 13:40:48

Firma FirstSTREET wprowadziła na rynek Wow! Computer, opracowany specjalnie z myślą o ludziach starszych. Pecet jest łatwy w obsłudze. Proste i nowoczesne urządzenie opracowano dzięki ponad ośmioletniej pracy z tysiącem starszych ludzi, którzy sugerowali projektantom, z jakich funkcji i rozwiązań chcieliby korzystać.


czytaj więcej
06-03-2012 23:20:52
Ciekawa sprawa.
super starsza 56+
09-02-2014 19:51:53
Super rozwiązanie. Pracuję z ludźmi starszymi i wiem jakie to dla nich ułatwienie jak coś jest "łatwe" w odbiorze.
Jeżeli ktoś ma problem z komputerem to dobrze jest zajrzeć na strony poświęcone pomocy, dotyczące komputerów, również dla osób starszych. winking smiley Polecałabym z własnego doświadczenia zajrzeć na facebook'a na fanpage Komputer SOS [www.facebook.com] . Każdy sernior i nie tylko znajdzie tam odpowiedź na nurtujące go pytanie. Ja już skorzystałam, gdy miałam problem i moi podopieczni również.
15-03-2016 17:50:36
Galileusz Warszawa= Praga organizuj kurs informatyczny/ komputerowy dla Seniorów

W programie:
- nauka podstawowych programów komputerowych,
- nauka obsługi pakietu Office,
- wykorzystanie Internetu i poczty elektronicznej,
- zakupy w Internecie i archiwizacja danych,
- nauka obsługi komputera i smartfona.

Zapisy pod numerem tel. 535 153 476, mailowo warszawa.praga[małpa]galileusz.com.pl lub osobiście w siedzibie na ul. Lipskiej 6 lok.4.
07-03-2022 14:56:08
Cieszę się, że chcesz uzyskać więcej korzyści ze swojej firmy, niż promujesz w YouTube. Przy okazji, mogę ci w tym pomóc, jeśli chcesz. Na przykład korzystam z tego przewodnika youtube to mp3, aby uzyskać nową wiedzę, w której mogę dowiedzieć się więcej o tym narzędziu do pobierania. Możesz również wypróbować tę usługę w akcji.
07-10-2022 17:36:43
Jeśli masz własną firmę, musisz wiedzieć więcej o testowaniu oprogramowania. Miałem pomysł na nową stronę internetową i postanowiłem kliknąć tut aby poznać informacje na temat oprogramowania dla twojego biznesu programistycznego. To pomogło mi zrealizować mój pomysł i jest już wiele opinii w Internecie na temat jakości tej firmy.
22-03-2023 22:55:16
Witajcie! Chciałem podzielić się z wami moim odkryciem. Przypadkowo znalazłem stronę fnf za darmo. Muszę przyznać, że gra mnie wciągnęła. Szukam teraz innych gier na tej stronie, które mogłyby mnie równie mocno zainteresować. Możecie polecić coś?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012