Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Body kontra kaftanik

Wysłane przez katarzynabracka 
13-02-2009 14:53:59
Od modeli i kolorów słodkich ciuszków w najmniejszych rozmiarach może zaboleć głowa, ale doradzam zachować zimną krew, bo te milutkie ubranka są drogie. Kosztują niemal tyle, co bluzka dla mamy czy koszula dla taty, a nie posłużą długo, bo maleństwo zaskakująco szybko z nich wyrośnie. 

czytaj więcej

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-03 18:21 przez ptysiowa_mama.
06-03-2012 23:20:52
Ciekawa sprawa.
super starsza 56+
09-02-2014 19:51:53
Super rozwiązanie. Pracuję z ludźmi starszymi i wiem jakie to dla nich ułatwienie jak coś jest "łatwe" w odbiorze.
Jeżeli ktoś ma problem z komputerem to dobrze jest zajrzeć na strony poświęcone pomocy, dotyczące komputerów, również dla osób starszych. winking smiley Polecałabym z własnego doświadczenia zajrzeć na facebook'a na fanpage Komputer SOS [www.facebook.com] . Każdy sernior i nie tylko znajdzie tam odpowiedź na nurtujące go pytanie. Ja już skorzystałam, gdy miałam problem i moi podopieczni również.
15-03-2016 17:50:36
Galileusz Warszawa= Praga organizuj kurs informatyczny/ komputerowy dla Seniorów

W programie:
- nauka podstawowych programów komputerowych,
- nauka obsługi pakietu Office,
- wykorzystanie Internetu i poczty elektronicznej,
- zakupy w Internecie i archiwizacja danych,
- nauka obsługi komputera i smartfona.

Zapisy pod numerem tel. 535 153 476, mailowo warszawa.praga[małpa]galileusz.com.pl lub osobiście w siedzibie na ul. Lipskiej 6 lok.4.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012