Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Ustawa o leczeniu transgranicznym weszła w życie

Wysłane przez malgorzatasolecka 
15-11-2014 12:31:16

Pacjent, który ma prawo do bezpłatnego leczenia w kraju, będzie mógł wyjechać na leczenie za granicę a po powrocie domagać się od Narodowego Funduszu Zdrowia zwrotu poniesionych kosztów. W sobotę, 15 listopada 2014 roku, weszły w życie przepisy tzw. ustawy o leczeniu transgranicznym.


czytaj więcej
23-10-2016 23:00:09
No i zgadza sie . moim zdaniem takie zabiegu w ramach dyrektywy transgranicznej to bardzo dbra rzecz. Młoda już na prawde nie jestem . Wykryto u mnie zaćme no i oczywiście usłyszałam ,ze konieczny jest zabieg > podczas umawiania terminu , okazało się ,ze musiałabym czekać dokładnie 2,5 roku . Więc stwierdziłam z,e skorzystam własnie z tego zabiegu w ramch dyrektywy , bo przez 2,5 roku to pewnie bym już dawno oślepła > Najpierw przeszłam badania kalifikacyjne w krakowie , a potem za 2 tygodnie wyruszyłam do lexum do ostravy na operacje . Miałam zapewnioną całą opieke medyczną od badan kwalifikacyjnych przz operacje , transport do badan końcowych . Zresztą jak sam prezes kliniki okulistycznej optegra , pan jarosław pawliński , poddał się zabiegowi równiez tam gdzie ja w czechach , tzn ze nie ma czego się bać winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012