Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Konkurs fotograficzny "Super Babcią być!"

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
21-01-2015 11:35:13

Z okazji Dnia Babci zapraszamy do konkursu fotograficznego "Super Babcią być!" Czekamy na wasze zdjęcia w roli babć. Babć troskliwych, opiekuńczych, roześmianych, rozbawionych, szczęśliwych, szalonych – wy decydujecie! Oczywiście, na zdjęciach musi być babcia – z wnukiem, albo z wnukami!


czytaj więcej
27-04-2023 05:59:45
Poszukiwanie odpowiednich zdjęć związanych z altanami ogrodowymi okazało się dla mnie bardzo trudne, gdyż większość stron, które odwiedzałem, nie spełniała moich oczekiwań. Nie miałem czasu ani zasobów, aby samodzielnie zrobić zdjęcia, które potrzebowałem do mojego projektu. Jednak po dłuższym poszukiwaniu udało mi się natknąć na stronę internetową altana ogrodowa zdjęcia , która oferowała bogatą bibliotekę zdjęć stockowych związanych z altanami ogrodowymi. Byłem bardzo zadowolony, że znalazłem tę stronę, ponieważ zdjęcia były bardzo różnorodne i doskonale odzwierciedlały różne style i wzornictwo altan ogrodowych. Mogę szczerze polecić tę bibliotekę zdjęć wszystkim, którzy potrzebują zdjęć stockowych związanych z altanami ogrodowymi. To bardzo skuteczne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie zapewnić wysoką jakość zdjęć. Dzięki temu, że znalazłem tę bibliotekę, mogłem skutecznie wykorzystać zdjęcia i osiągnąć sukces w moim projekcie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012