Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Turystyka osób trzeciego wieku

Wysłane przez qwerty 
23-05-2012 21:31:53
Szanowni Państwo,
zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej turystyki osób trzeciego wieku. Z pomocą tej ankiety zbieram informacje na potrzeby pracy dyplomowej i liczę na pomoc osób powyżej 60 roku życia. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Oto odnośnik do ankiety:
[moje-ankiety.pl]

Z góry dziękuję za szczere i uważne jej wypełnienie!
11-07-2012 17:39:47
Turystyka---musi być nieco wygody---to jeżeli chodzi o dalsze wyjazdy. Osobiście uwielbiam rower---to bliżej domu--tak ok.16--20 km. dziennie. jasia
28-02-2015 21:52:20
Razem z mężem dużo podróżowaliśmy i mieliśmy plany na dalsze podróże w wieku emerytalnym. Niestety 2 lata temu mąż zmarł a ja jak już oswoiłam się z nową sytuacją doszłam do wniosku, że powinnam jednak realizować moje marzenia i w ubiegłym roku udało mi się z koleżanką wyjechać na wycieczkę objazdową na Kretę. Mam plany dalszych wyjazdów i jeżeli zdrowie pozwoli to będę je realizować. Zapisałam się do PTTK i wyjeżdżam też na wycieczki krajowe bo tyle jest pięknych miejsc w Polsce.
17-12-2015 14:03:58
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Podróży Wigra www.wigra.com.pl
24-04-2016 07:29:31
Chcę w tym roku pojechać z Babiej Góry do Gdańska rowerem bo prawdopodobnie już są trasy rowerowe wzdłuż Wisły. To będzie spełnienie jednego z marzeń seniora. Pozdrawiam.smileys with beer
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012