Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Gdzie wybrać się na narty

Wysłane przez ulka 
23-10-2018 09:57:06
Jakie miejscowości polecicie na wyjazd zimą?

Interesują mnie miejscowości i w Polsce i za granicą smiling smiley
23-10-2018 10:47:00
Oj nie wiem czy wybrałbym się na narty za granice. Kiedyś podliczyłem sobie koszta i jest to jednak drogie. No chyba,że pojedziecie na Ukrainę do Bukovela, ale tam bałbym się trochę. bo nie byłbym pewien służby zdrowia jakbym złamał nogę grinning smiley

Moje dwie ulubione miejscowości górskie to Karpacz oraz Zakopane.Stoki są zawsze dobrze naśnieżone . Jest tam wiele porządnych szkółek narciarskich. Oraz można sobie zorgnizować czas nawet wtedy kiedy nie ma się ochoty na jazdę na nartach. Jeśli chodzi o noclegi to nie jest tak tanio, ale rezerwując mieszkanie można sporo zaoszczędzić. Jest to tańsze niż hotel. Możecie się zorientować jakie są ceny na przykład tutaj: www.sunandsnow.pl

Na stronie jest możliwosć wynajecia mieszkania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 10:47 przez gregory.
08-11-2018 12:56:50
Ja chyba nie jestem zwolennikiem Zakopanego w sezonie. Ze względu na tłumy i ze względu na złą jakość powietrza. Bardzo lubię Karpacz (może i gorszy dojazd ale uważam, że lepiej). Bardzo polecam apartament: Wilcza Karpacz, apartament 3A/16. Na 9 osób nawet, można pojechać w mniejszym gronie.
25-06-2019 09:36:31
A można w lipcu w sierpniu gdzieś pojeździć na śniegu ? Nie chodzi mi o Polskę grinning smiley
Mogę nawet wziąć kredyt bez bik do 20000 aby spełnić swoje marzenie zimy w lecie smiling smiley
28-07-2023 08:20:23
w Sudety najlepiej
28-07-2023 08:24:25
Zgadza się a teraz nawet jak nie masz samochodu to możesz wszędzie pojechać bo wynajem samochodu nic prostszego https://wszczecinie.pl/wynajem-samochodu-nic-prostszego/36592/ , trzeba tylko dobrze zaplanować taką podróż. Nie jest to na pewno trudne bo co roku tysiące Polaków w ten sposób wyjeżdża smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-07-31 16:50 przez melta.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012