Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Bezpłatne badanie zaburzeń pamięci

Wysłane przez PROSEN 
13-11-2012 23:17:41
Sprawdź czy Twoje problemy z pamięcią nie są przypadkiem pierwszymi objawami Alzheimera.
Może to dotyczyć nie tylko Ciebie, ale Twoich najbliższych - rodziców, dziadków.
Jeśli masz zaburzenia pamięci, a codzienne czynności sprawiają Ci coraz większe kłopoty, odpowiedz na poniższe pytania:


1. Czy ktoś w Twojej rodzinie chorował na zaburzenia pamięci?
2. Czy zauważyłeś w ostatnim czasie większe trudności w zapamiętywaniu różnych informacji (bieżących wydarzeń, terminów spotkań, wizyt, przeczytanych informacji)?
3. Czy ostatnio sprawiają Ci trudności, czynności takie jak zarządzanie domowymi finansami, regularne przyjmowanie leków, planowanie większych zakupów, orientacja i poruszania?
4. Czy zauważyłeś, że masz problemy z doborem słów podczas rozmowy, gubienie w pamięci nazwisk, trudności w odnajdywaniu przedmiotów codziennego użytku? (klucze, okulary, portfel)
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na 3 z 4 i masz ponad 60 lat możesz mieć pierwsze objawy rozpoczynającej się choroby Alzheimera.

Zapraszamy na bezpłatne badanie wstępne
Zapisy pod numerem telefonu:
22 632 3259
22 632 34 12
Przychodnia Specjalistyczna Prosen
ul. Płocka 17 Warszawa

12-02-2015 18:54:29
dzwoniłam pod ten nr. w ubiegłym roku 2014 ale powiedziano mi że chwilowo badań nie robią, czekam na wznowienie i powiadomienie mnie o badaniu. Mam nadzieję że dotrzymają słowa. pozdrawiam
27-04-2015 23:38:46
W tym roku również organizujemy bezpłatne badanie pamięci, które dedykujemy osobom po 60-tym roku życia, u których podejrzewa się lub już rozpoznano chorobę Alzheimera. Więcej informacji na [prosen.pl]. Pozdrawiamy serdecznie! smiling smiley
17-08-2015 00:52:33
Mimo że podałam nr. tel.i zapewnili mnie , że jak wznowią badania to zadzwonią , nie miałam do dziś żadnych informacji.
13-11-2015 03:41:48
Witam , czy jest możliwe to badanie zabużenia pamięci? Czy ktoś mi odpowie?
14-09-2016 20:26:56
Tak są takie badania.Nie wiem,gdzie Pani mieszka,ale proszę poszukać w internecie. Odwagi i zdrowia życzę.
14-09-2016 20:30:33
Tak-proszę poszukać adresu w internecie w zależności w jakim regionie Pani mieszka. Odwagi i zdrowia życzę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012