Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Dobry projektant wnętrz z Warszawy

Wysłane przez gregory 
24-09-2017 11:43:48
Poszukuje dobrego projektanta wnętrz z Warszawy. Możecie kogoś polecić ?
27-09-2017 08:59:03
Quote
gregory
Poszukuje dobrego projektanta wnętrz z Warszawy. Możecie kogoś polecić ?

Nie wiem jakie masz wymagania, ale przejrzyj sobie projekty na stronie:
[projektmimo.pl]

Moim zdaniem maja sporo fajnych pomysłów. Mieszkania są nowoczesne, jednocześnie przytulne. No i koniecznie zajrzyj sobie do zakładki ze zdjęciami przed i po. Można zobaczyć sobie jak dobry projekt potrafi odmienić pomieszczenie.
11-12-2018 12:46:45
Ja za to polecam firmę [www.gr8design.pl]. Mają wieloletnie doświadczenie i są w stanie idealnie zaprojektować każde wnętrze.
28-03-2021 17:47:00
Jak ktoś szuka dobrego projektanta wnętrz, to polecam HeavenHome [heavenhome.pl]
Oni działają na terenie całego kraju i mają bardzo konkurencyjne ceny. Koleżanka z pracy mi ich poleciła i po pierwszym telefonie stwierdziłem, że wreszcie znalazłem osoby, które mnie rozumieją. Aranżacje wnętrz przez nich wykonane przerosły moje oczekiwania i teraz chwalę się znajomym moim niewielkim mieszkankiem w starej kamienicy.
17-03-2023 19:44:01
Polecam Grupa Bardzo Twórcza. Ciekawe i oryginalne projekty.

--
Pozdrawiam,
Mazur

Ciekawe artykuły na temat foteli do dializ
28-11-2023 18:54:16
Szukanie dobrego projektanta wnętrz może być naprawdę wyzwaniem, szczególnie w dużym mieście jak Warszawa. Ostatnio natknęłam się na sklep [www.rabdom.pl] który oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów budowlanych. Może to być przydatne kiedy już po zaprojektowaniu wnętrz będziecie chcieli przejść do prac remontowych. smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012