Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Jakie dania na imieniny

Wysłane przez gregory 
20-08-2017 10:47:01
witam

potrzebuje jakas potrwe ktora mogłbym przygotowac na imieniny do pracy - najlepiej jak bylo by to cos z ogolnie dostepnych produktow i aby latwo byloby to przenies - oczywiscie chodzi mi to o cos na cieplo .
oprocz tego kupie jakies owoce i ciasta
24-08-2017 07:07:32
Serio nosicie sobie do pracy takie jedzenie? U nas aż takich imienin się nie organizuje. Wiadomo,ze zawsze trochę się taką uroczystość uczci, ale nie na tyle aby przynosić gotowe jedzenie. Nie lepiej jest przygotować coś na słodko?
Na przykłąd tutaj masz przepis na tartę z malinami:
[www.przepisy.pl]

Maliny powoli się kończa , tak wiec warto byłoby je wykorzystać smiling smiley
12-11-2017 12:56:48
Ja lubię zrobić jakąś tartę np. ze szpinakiem i serem feta czy też z kurczakiem, kukurydzą, pomidorem. To smakuje i na ciepło i na zimno. No i przede wszystkim ładnie wygląda.
17-03-2023 20:11:42
Na imieniny musi być Strogonow!

--
Pozdrawiam,
Mazur

Interesujący wpis na temat wirówek laboratoryjnych
24-03-2023 13:40:15
Dokładnie jest tak jak piszecie. Umiejętność gotowania może przydać się w wielu momentach. Wystarczy policzyć ile może aktualnie kosztować przygotowanie takiej domowej imprezy jeżeli zdecydujemy się na catering. W zasadzie można to samemu zrobić za ułamek ceny, poświęcając trochę czasu. Wszystkie potrzebne porady znajdziemy bez problemu w sieci, podobnie jak przepisy kulinarne. Pytanie jakie gusta mają nasi goście lub czy nie chcemy ich zaskoczyć czymś nowym. Bardzo ciekawe propozycje oferuje kuchnia tajska - [uwielbiam.pl] Szczerze powiedziawszy to sama jestem ciekawa i może w weekend przekonam się smiling smiley
29-10-2023 22:55:05
Ostatnio trafiłam na stronę [mf3d.com.pl] gdy szukałam inspiracji do dekoracji ciast. Jeśli masz możliwość przygotowania ciasta czy tortu w domu, to może warto by było zastanowić się nad jakimś fajnym topperem? Mają tam różnego rodzaju dekoracje na ciasta, nawet takie personalizowane, więc na pewno udałoby się znaleźć coś odpowiedniego na imieniny. Wyobrażam sobie, że taka ozdobiona potrawa robiłaby wrażenie w pracy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012