Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Prezenty dla noworodka i niemowlaka od babci i dziadka

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 
02-02-2015 15:40:25

Edukacyjne czy tylko do zabawy, pomysłowe czy praktyczne - półki sklepowe uginają się pod ciężarem zabawek, gadżetów, ubranek, a dziadkowie nierzadko mają dylemat, co wybrać na prezent dla nowo narodzonego wnuka. Podpowiadamy co może przynieść radość dziecku i jego rodzicom.


czytaj więcej
20-03-2018 17:55:17
Ja nakupowałam ubranek w ulubionym sklepie córki Carry, bo wiem że te jej się spodobają. Taki praktyczny prezent.
08-02-2019 16:34:17
To bardzo fajnie.
08-02-2019 16:38:49
Moim zdaniem kupowanie tylko i wylacznie zabawek takiemu maleu dziecku .. troche mija sie z celem. Zanim bedzie w stanie z nich korzystac to wyjdzie cos nowego, a te zostana rzucone w kat (tak zazwyczaj bywalo rowniez u mnie). O wiele lepszym pomyslem na prezent bedzie tak jak wspomniales cos praktycznego. Na jakosc takich rzeczy codziennego uzytku jak pościel dla niemowląt nikt zwyczajnie nie zwraca uwagi, kupujac co popadnie. Nie wiem czy tylko ja tak mam .. jednak musze sie piec razy zastanowic przed kupnem czegos oraz zobaczyc wszystkie mozliwe sklepy. Jakis czas temu moja znajoma polecila mi ColorStories - [colorstories.pl] gdzie dostaniemy najwyzszej jakosci wyroby, w atrakcyjnych cenach. Taka posciel najlepiej jak bedzie w 100% z delikatnej bawelny .. dziecko bedzie mialo cieplo oraz komfortowo bo sama tkanina jest bardzo mila w dotyku. Na plus jest takze fakt ze po praniu jest jak nowa smiling smiley
05-06-2020 23:38:07
Swojej siostrzenicy kupiłam ostatnio kartę podarunkową ( tutaj [giftmall.pl] ) , zdecydowałam że lepiej będzie aby siostra coś z nią kupiła na swój gust, naprawdę nie wiedziałam czego potrzebują, a siostra nigdy nie powie czego trzeba kupić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012