Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Dlaczego dziadkowie nie powinni wnukom dawać słodyczy?

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
01-12-2011 17:20:44

Lepiej nie przywoływać uśmiechu malucha czekoladkami i cukierkami! Świeże owoce, świeżo wyciskane soki, kompot na wywarze z rodzynek albo słodzony syropem ryżowym lub słodem jęczmiennym, ucieszą łasucha. Pozostają też słodkie warzywa: dynia, marchewka, kukurydza.


czytaj więcej
07-02-2012 17:32:04
Tylko ilu jest dziadków, którzy to robią??? Babcia jak nie kupi czekolady czy cukierka nie jest sobą!! My, rodzice walczmy z tym. Zwracajmu uwagę na każdym kroku, ale nie przy dziecku i każmy płacić za wizyty u dentysty. Szybko im się odechce!
23-05-2012 22:05:25
Ja wnuczkom nic słodkiego nie kupuję, bo wiem, że rodziców to nie cieszy. W zamian za to czesto wychodzimy na place zabaw czy gramy w różne gry na świeżym powietrzu. Poświecam im tyle uwagi ile mogę i ile pozwala mi na to zdrowie. A zawsze po dobrej zabawie czeka na nas w domku babcia dzieci z pyszną warzywną przekąską lub domowym obiadem. Myślę. że dzieci bardzo lubią nas odwiedzać i cieszą się każdą chwilą z dziadkami.
14-06-2023 16:58:51
Uwielbiam grać w pasjansa, ale do tej pory nie znalazłem strony internetowej, która pozwala mi grać i bez wkładania pieniędzy. Dlatego postanowiłem stworzyć własną stronę. Tutaj https://solitaire-online.io/pasjans-pająk/ możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby grać w darmowe solitaire online. Wszystko jest proste i możesz zacząć grać już teraz!
10-07-2023 19:07:36
Nie ma ogólnej zasady zabraniającej dziadkom dawania wnukom słodyczy. Jednak niektórzy rodzice mogą być ostrożni, jeśli ich dzieci spożywają duże ilości słodyczy, zwłaszcza jeśli zdarza się to zbyt często lub w dużych ilościach. Zbyt duża ilość słodyczy w diecie dziecka może prowadzić do wielu problemów, takich jak nadwaga, problemy z zębami i dziąsłami oraz złe nawyki żywieniowe. Dlatego rodzice mogą ograniczyć spożycie słodyczy przez swoje dzieci i poprosić dziadków o egzekwowanie tych ograniczeń. Najważniejsze to znać miarę, to jak granie w gry online na https://unibetpl.com/, jeśli grasz i cieszysz się tym, nie będzie żadnych problemów. Ostatecznie decyzja o tym, czy dawać słodycze wnukom, czy nie, należy do rodziców i dziadków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-07-15 21:19 przez FritzMcclaney.
28-08-2023 12:03:19
Najlepiej dać im po prostu dychę "na lody" smiling smiley

___________________________________________
Polecany cennik malowania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-09 14:55 przez emil58.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012