Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Co robić, gdy zapowiadają się zwolnienia w twoim miejscu pracy?

Wysłane przez ewakozakiewicz 
02-04-2013 16:09:21

Jaką przyjąć taktykę, kiedy w firmie zapowiadają się zwolnienia z pracy? Pracownicy z dużym stażem pracy, mający 45-50 i więcej lat, szczególnie lękają się utraty zajęcia. Czy warto uciec na zwolnienie lekarskie? Co zyskamy, a co stracimy?


czytaj więcej
03-04-2013 11:39:07
Bardzo mi się podoba to zdanie: "Nie ma się co stawiać w pozycji osoby proszącej, błagającej o pracę. Chodzi przecież o godność osobistą i własne poczucie wartości."
14-04-2013 13:50:49
Wypowiadałam się na blogu o swoim problemie z pracodawcą który dokonywał czystki w sposób uwłaczający godności i poszanowania dla człowieka.W pośredniaku też nie mieli ofert pracy dla mnie i żadnych szkoleń. To co pisze Pan doradca to fikcja , realia są inne, bardziej okrutne, osoby których psychika jest słabsza trafiają do lekarzy z nerwicą , zaburzeniami psychiki . Sprawę wygrałam w Sądzie pracy ale moje zdrowie zostało zniszczone,godność i poczucie wartości naruszone. pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012