Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Bezpieczne zakupy przez Internet

Wysłane przez malgorzatasolecka 
03-08-2012 12:33:21

Choć e-handel w Polsce rośnie w szybkim tempie, na zakupy w sklepach internetowych decyduje się tylko co czwarta Polka (mężczyzn nie objęto badaniem). Pozostałych na razie nie przekonują ani pokaźne oszczędności, ani wygoda.


czytaj więcej
30-08-2017 09:26:34
Od kilku lat kupuję w internecie od ubrań, butow do małego AGD. Ostatnio kupiłam klimator przenośny , bo upały mi doskwierały. Krakow byl ulubieńcem upałów w tym roku. Kupiłam tez 2 fotele.
Dlaczego? Bo wypytuję o szczegóły przez telefon i jak mi pasuje to płacę i czekam az przyniosą mi do domu i kurier wyniesie na piętra. Dla mnie wygoda a dodać trzeba ,ze wybór jest większy niz w jednym sklepie.
04-10-2017 17:30:28
Pewnie będziecie się śmiali, ale całkiem niedawno odkryłam sklep Carry. Mają fajne ubrania dla starszych i młodszych no i sklep internetowy. Córka pokazała mi jak zamawiać, więc zrobiłam porządne zakupy. No i to żadni oszuści, bo zamówienie przyszło.
19-01-2022 09:32:34
Trzeba zawsze uważać przy zakupach przez internet, ja to zawsze wybieram tylko duże znane sklepy - jakoś wydaje mi się to bezpieczniejsze. Ale w razie „draki” czyli zakupu i oszustwa są też sposoby na dochodzenie swoich praw. Wszystkim polecam tekst: [www.prawo-cywilne.info] wiele mi wyjaśnił w tych kwestiach
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012