Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Kredyt odwrócony. Dla ludzi po 60. roku życia

Wysłane przez jaroslawmurawski 
30-12-2011 15:45:26

Na czy polega "odwrotny kredyt"? Tzn. przepisanie mieszkania na bank w zamian za "emeryturę"? Jakie są plusy, a jakie minusy? Jakie to są kwoty? Tzn. jaka jest zależność między wiekiem, wartością mieszkania a kwotą, którą się dostaje? Jak to się załatwia?

czytaj więcej
17-02-2009 10:15:03
Postęp medycyny sprawia, że przedwcześnie urodzone dzieci, nawet te po 22. tygodniu ciąży, ważące zaledwie pół kilograma, mają ogromne szanse na przeżycie. Nie wszystkie są narażone na choroby, większość nadrabia zaległości rozwojowe, chociaż nie można wykluczyć, że po latach nie ujawnią się niektóre skutki przedwczesnego porodu.

czytaj więcej
14-10-2012 14:12:31
To prawda, wszystko to nie pachnie zbyt dobrze. Możliwe, że dla osoby samotnej jest to jakieś wyjście, ale ja pewnie bym na takie wyjście się nie zdecydowała.
17-02-2019 14:50:44
Jeśli chodzi o możliwości wzięcia kredytu, to zawsze są te pozabankowe. Z tego co wiem to mój znajomy brał ostatnio kredyt w AASA POLSKA i bardzo pozytywnie się o nich wypowiadał. Z tego co mówił to można u nich pożyczyć do 10.000 zł na 24 miesiące z na prawdę korzystnym oprocentowaniem
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012