Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

może pomozemy biednym psiakom

Wysłane przez Rene64 
25-02-2012 22:01:04
przecież pies to nasz najwierniejszy przyjacielel . Ja mam dwa sznaucery. a tak wiele z nich potrzebuje domu. Zobaczcie na stronę sznaucery.eadopcje.org. Nikt tak nie kocha jak sznupek ! Pomózcie , proszę
29-06-2012 11:02:05
Pomóc trzeba, ale nie każdy może adoptować psa. Na ogół, jak ktoś kocha zwierzęta i może je mieć - to już ma Buzi :-)
Dobrze by było, gdyby właściciele psów zadbali o sterylizację. I zamiast dotować schroniska dla zwierząt -dopłacać do sterylizacji. Taki zabieg czeka moją sukę i muszę zapłacić trzysta złotych. Zapłacę, bo nie chcę szczeniaków .Czasami zdarza się, że się suki nie upilnuje i nieszczęście gotowe. Ale nie każdy wydłubie kasę na sterylizację. Niektórzy taki szczenięta oddają przypadkowym ludziom i później znajdujemy je błąkające się bezpańsko; lub o zgrozo przywiązane w lesie . Fuj :-(
24-10-2012 23:59:43
[www.pmiska.pl] - to chyba najbardziej popularna strona, gdzie możesz pomóc.
Polecam też adopcję wirtualną, dostępna na stronie każdego schroniska
Zwierzęta jednak najbardziej potrzebują miłości.
Portal lovefactory.pl kiedyś przekazał kilkadziesiąt karmy do schroniska, oby więcej serwisów zdecydowało się na taką pomoc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 00:00 przez super45a.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012