Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Jakich długów nie można umorzyć w upadłości

Wysłane przez Ingrid 
26-07-2019 10:03:17
Pewna osoba w mojej rodzinie ma ogromne długi, których na pewno nie będzie w stanie spłacić samodzielnie,Zastanawiała sie nad ogłoszeniem upadłości Czytałam jednak,ze są długi których nie można umorzyć.

Jakie są to dlugi?
26-07-2019 13:03:55
Jest tutaj kilka wyjątków.Sa to na pewno długi;
o charakterze alimentacyjnym,
zobowiązania wynikające z rent z tytułu odszkodowania za wywołanie choroby,
niezdolności do pracy, kalectwa lub śmierci,
zobowiązania do zapłaty orzeczonych przez sąd kar grzywny, a także do wykonania obowiązku naprawienia szkody oraz zadośćuczynienia za doznaną krzywdę,
zobowiązania do zapłaty nawiązki lub świadczenia pieniężnego orzeczonych przez sąd jako środek karny lub środek związany z poddaniem sprawcy próbie,

Zerknij sobie tutaj [upadlosc-konsumencka.biz.pl] - na stronie jest opisane jak wyglada proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej oraz jest tutaj opisane kto może złożyc a kto nie może złozyć upadłości.
29-08-2019 22:06:17
Wszelkie długi będą musiały zostać spłacone. Upadłość nie uratuje. Odbędzie się procedura aukcji
30-08-2019 23:02:15
W każdym razie będziesz musiał spłacić swoje długi. Nie sądzę, by ci się podobała perspektywa bycia bez pieniędzy i w domu. W twoim przypadku mogę polecić ci poszukiwanie pracy z godziwą płacą i poproszenie o spłatę rat wierzycielom. Na stronie pracy https://pl.jobsora.com/ możesz znaleźć pracę dla siebie. To pozwala pozostać na powierzchni
21-09-2019 08:11:54
aby spłacić długi, potrzebujesz pieniędzy. i musisz zarabiać pieniądze. Teraz istnieje wiele możliwości zarabiania. W Internecie wielu szuka swojej pracy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012