Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Smog. Dlaczego jest groźny dla zdrowia? Seniorzy wśród szczególnie narażonych

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 
11-01-2017 12:18:29

Pierwsze dni stycznia 2017 roku upłynęły pod znakiem smogu. Nie tylko w dużych miastach, ale i w miasteczkach i na wsiach był on nie tylko wyczuwalny, ale wręcz widoczny gołym okiem. Smog jest niebezpieczny dla zdrowia. Jedną z grup najbardziej narażonych na jego szkodliwe działanie są osoby starsze, i ci, którzy cierpią na choroby układu krążenia i układu oddechowego.


czytaj więcej
14-02-2018 12:03:38
Ja jestem astmatykiem . Mam straszny problem zwłaszcza wieczorem jak np chce otworzyć okno w domu po to by wpuścić powietrze do domu b się lepiej oddychało . Ale co z tego kiedy jakoś powietrza jest zwyczajnie zła .I to co wpuszczamy to tez potem tym smogiem oddychamy . Dlatego ja np mam oczyszczacz powietrza z nawilżaczem w domu [goodair.pl]
26-09-2018 10:00:08
No niestety ale ludzie zupełnie nie przejmują sie tym czym palą w piecach. NIe wiem jak w Waszych miastach ale u mnie jest dramat jak zbliża sie jesień oraz zima.Szczególnie na osiedlach starszych, gdzie większość osób decyduje się na palenie w piecu. Smog ma bardzo złe działanie na nasze samopoczucie, na płuca.

Warto jest zastanowić się nad taka opaską filtrującą:
[www.cefarm24.pl]

Opaska zapobiega przedostawaniu się do naszych płuc spalin.
04-11-2018 21:48:52
U mnie jest tak samo, nawet teraz kiedy to piszę widzę jaka jest mgła nad miastem. Byłam zmuszona kupić oczyszczacz powietrza gdyż bez niego ciągle miałabym podrażnione gardło. Znajomy polecił model Sharp KC-A60EUW https://homespot.pl/sharp-kc-a60euw-oczyszczacz-powietrza-z-nawilzaczem . Jakbyście też planowali taki zakup to polecam, jest bardzo dobry
06-11-2018 13:43:42
Ludzie są straszni, ani trochę nie dbają o nasz klimat. Niestety w takich czasach żyjemy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Coraz częściej osoby zwracają uwagę na stan naszego powietrza i to jest bardzo dobre. Sama korzystam z oczyszczacza, a przekonał mnie do tego ten artykuł: [loveair.pl]
Nie warto bagatelizować tego problemu, jak to niektórzy zalecają.
20-09-2023 14:50:53
Mimo tego, że smog już jest długo a każdy o tym wie, że jest to problem sporego kalibru. To nie każdy też sobie ogarnął oczyszczacz powietrza. Jeśli ktoś będzie szukał, to polecam skorzystać z tych wskazówek: CzystyTlen.pl - jak wybrać oczyszczacz powietrza
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012