Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Menopauza jakie suplementy diety

Wysłane przez karolinkaaa 
23-07-2017 10:58:37
Czy możecie polecić jakieś suplementy diety, które łagodzą objawy klimakterium? Chodzi mi o preparaty, które można dostać bez recepty w aptece. Jest tego bardzo wiele, a chciałabym trafić od razu na ten właściwy.
24-07-2017 10:50:19
Polecam Magnez.
zmniejsza pobudliwość serca
działa przeciwzakrzepowo
reguluje rytm dobowy
zmniejsza stres i rozdrażnienie
ogranicza skurcze

Sama przyjmuje i czuję się o wiele lepiej: [www.magneb6.pl] - na stronie jest więcej artykułów na ten temat.
13-09-2019 07:16:28
Można obyć się bez suplementów, trzeba tylko zwrócić większą uwagę na to jaką dietę się prowadzi. Panie w okresie przekwitania powinny sięgać przede wszystkim po produkty zawierające fitoestrogeny. Znajdziemy je przede wszystkim w: soi, otrębach pszennych, siemieniu lnianym, jabłkach czy jagodach. Estrogeny pochodzenia roślinnego mogą w pewnym stopniu zastąpić żeńskie hormony płciowe, których w tym okresie brakuje. Fitoestrogeny wykazują także działanie przeciwwirusowe, antynowotworowe, bakteriobójcze, antymiażdżycowe i przeciwzapalne.

Menopauza opisana jest dokladniej na tej stronie. Jeśli dieta nie okazuje się wystarczająca i jeśli czujemy się źle to warto skonsultować się z lekarzem.
31-12-2019 10:35:41
Moja mama bardzo szybko weszła w okres menopauzy. Początkowo pomagała sobie antykoncepcją ,bo ją to tak dopadło po czterdziestce [antykoncepcjanamiare.pl] nie chciała juz więcej zachodzić w ciąże więc to było dla niej dobre rozwiązanie.Potem zaczęła stosować hormonalną terapię zastępczą i faktycznie dało to pozytywne rezultaty.
07-01-2020 10:54:20
dzięki za przydatne informacje!
10-07-2020 09:56:06
Ja natomiast myślę, że branie leków i suplementów trzeba skonsultować z lekarzem. W Warszawie w ramach NFZ można dostać się do ginekologa prawie bez czekania: [warszawa.gdzienajszybciej.pl] . Lepiej udać się na taką wizytę niż sobie szkodzić jakimiś "lekami".
13-08-2021 10:34:34
A co polecicie na stres i wybuchy złości?
13-08-2021 13:16:34
Typowe objawy menopauzy. Większość kobiet je odczuwa aczkolwiek w różnym stopniiu, Niektóre mniejszym, niektóre wiekszym. Zioła- na wyciszenie i uderzenia gorąca , uregulowany tryb życia , jakieś hobby coś co Ciebie odpręża i daje radość no i ruch na świeżym powietrzu .

MI bardzo pomaga Ashwagandha:
[auraherbals.pl]

Na tej stronie możesz wczytać sie w jej działanie. Uspokaja oraz ulatwia zasypianie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012