Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Wygładzanie zmarszczek botoksem

Wysłane przez gregory 
02-10-2018 09:45:09
Czy ktoś może miał ten zabieg? Jak oceniacie efekty i czy jesteście zadowoleni

Czy są jakieś przeciwwskazania?
02-10-2018 13:49:26
Tak, jestem zadowolona. Miałam spory problem ze zmarszczkami na czole ale aktualnie skóra wyglada już o wiele lepiej i nie mam tylu zmarszczek co wcześniej smiling smiley Zabieg nie bolał, wykonywany jest niewielką igłą. Znaczy się troche się czuje nakłucie ale nie jest to ból jakiego nie jest się w stanie wytrzymac.

Jak najbardziej przeciwwskazania są i jest ich wiele:
[www.medprojekt.pl] - opisane są w tym artykule !

Sa to
ciąża
karmienie
ewentualnie choroby reumatyczne czy uczulenie na preparat

Lekarz przed zabiegiem zawsze przeprowadza wywiad.
03-10-2018 21:57:14
Osobiście nie miałam, ale przyjaciółka w centrum https://filine.pl/ miała właśnie wstrzykiwaną toksynę botulinową i powiem Wam że efekt jest bardzo dobry. Owszem,z początku te mięśnie są delikatnie sparaliżowane ale dzięki temu skóra ma możliwość odpocząć i się wygładzić. Osobiście myślę, że warto jeśli komuś zmarszczki przeszkadzają
29-11-2020 14:06:15
A według mnie takie zabiegi to ostateczność. Wystarczyłoby tak naprawdę postawić na dobrej jakości naturalne kosmetyki i dobrze zadbać o swoją cerę. Druga strona medalu to makijaż, który możesz wszystko pokryć, zatuszować. Tutaj [www.perfumesco.pl] macie ogromny wybór w najróżniejszych produktach.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012