Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Zamykanie naczyń krwionośnych

Wysłane przez maciejrogala 
07-05-2012 17:17:00

Żadne tabletki ani kremy nie usuną uszkodzonych (popękanych) naczyń krwionośnych. Może to zrobić jedynie laser lub tzw. elektrokoagulacja. Laser jest metodą zdecydowanie najszybszą, najdokładniejszą i najskuteczniejszą.


czytaj więcej
31-05-2012 09:30:52
Zgadzam się absolutnie! Moj zabieg trwał niedługo i był bezbolesny a w końcu pozbyłam się tych okropnych pajączków na nogach... Ale kremy i tabletki warto stosować, by nie pojawiły się kolejne. Ja od roku nie uświadczyłam żadnego, ale stosuje ekstrakt z winogron noble health i co ważne unikam goracej wody do kąpieli i przemywania twarzy.
14-06-2012 20:10:32
A mi przez niedoświadczoną kosmetyczkę na udach popękały naczynka podczas endermologii. Czy laserem uda się je zamknąć i ile zabiegów jest koniecznych? I w jakiej cenie?
28-03-2013 22:48:10
Miałem taki zabieg wykonywany w centrum medycznym Multi-klinika w Katowicach. Z tego co pamiętam rok temu płaciłem 800zł za usunięcie zmian z ud. konsultacja przed zabiegiem wliczona w koszt. Praktycznie bezbolesny, a efekt rewelacyjny - tak przynajmniej twierdzi moja żonasmiling smiley To chyba faktycznie najlepsza obecnie metoda - zabieg był wykonywany urządzeniem firmy Palomar, jest to nieablacyjny laser frakcyjny
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012