Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Ciekawe przepisy kulinarne

Wysłane przez sofia 
06-03-2019 16:57:35
Moze podzielicie sie swoim doswiadczeniem?
10-03-2019 15:47:50
Duzo tutaj jest zalezne od tego ile czasu mozesz poswiecic na pasje gotowania. Ja osobiscie jestem troche zabiegany ostatnimi czasy wiec pozostaja tylko weekendy. Zreszta nie moge sie ich doczekac bo bardzo meczy mnie jedzenie na miescie. Za cos w miare dobrego trzeba sporo zaplacic, co mi sie srednio kalkuluje. Zawsze staram sie zrobic danej potrawy troche wiecej oraz wybieram takie, ktore mozna spozywac w ciagu nachodzacych dni. Dobrym przykladem moze byc taka faszerowana cukinia - [uwielbiam.pl] Wlasnie takie polaczenie miesa i warzyw najlepiej dziala na moje samopoczucie. Calosc jest lekkostrawna wiec moze przypasc do gustu prawie kazdemu smiling smiley Jeszcze lepiej smakuje jesienia gdy mam dostep do warzyw dopiero co zerwanych .. chociaz nawet teraz nie ma jej co ujmowac.
29-03-2021 09:54:48
Aj tam uwielbiam i gotować i piec. Dlatego teraz nawet planuje kupić sobie bardziej profesjonalne artykuły cukiernicze, bo firmy martellato . Już znalazłam na stronie gastromania.pl coś odpowiedniego dla siebie. Także super... Zauważyłam, że mają tam naprawdę dobre wyposażenie kuchenne.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012