Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Pielęgnacja łona kobiet i mężczyzn

Wysłane przez ewakozakiewicz 
26-04-2012 19:27:35

Od lat przebojem jest depilacja brazylijska: usuwanie owłosienia z łona, pośladków, warg sromowych i okolic odbytu a pozostawienie jedynie wąskiego około dwucentymetrowego wymodelowanego pasemka włosów nad łechtaczką czy penisem. Jeśli usunie się wszystkie włosy i łono pozostawi zupełnie gołe – to jest depilacja hollywoodzka. Ta druga, szczególnie łaskawa dla tych, którym siwieją włosy w okolicach intymnych.


czytaj więcej
22-09-2012 19:51:29
Pierwszy raz czytam o tym, że ktoś farbuje łono? Jestem "w szoku". Nie jestem pruderyjna i nie mam nic przeciw temu, ale nigdy bym na to "nie wpadła". Ciekawe w jakich środowiskach jest to popularne?
26-09-2012 08:47:08
Gabrysiu60, dobre pytanie. A jakie środowiska obstawiasz?
26-09-2012 11:42:36
obstawiam artystów
26-09-2012 14:41:16
ciekawe co oni na to? Może na portalu się jakiś znajdzie i nam opowie smiling smiley))
01-03-2013 10:45:23
Depilacja brazylijska! To jest to. Ditychczas uznawałem tylko hollywoodzką. Wypróbuję, nim nastanie pora dla nudystów hot smiley

Już nie mogę się doczekać.

ps. post o depilacji pochodzi z kwietnia ub.r.; do dziś są już pewnie inne rodzaje depilacji. Hmmm
25-03-2013 17:30:34
a żebyś wiedział, że są nowe metody, taka epilfree na przykład, moim zdaniem świetna sprawa, po paru zabiegach efekty można porównać nawet z depilacją laserową, za ułamek jej ceny smiling smiley
26-11-2013 01:52:21
jestem jak najbardziej za depilacja okolic intymnych, w dzisiejszych czasach chyba malo kto tego nie robi... niestety nie ma to braku konsekwencji, od kiedy zaczelam usowac wloaski z tych okolic zaczely pojawiac sie infekcje pochwy, bo wlosy w naturalny sposob chronia przed infekcjami, teraz po kazdej depilacji stosuje lactovaginal, dopochwowoy lek chroniacy przed infekcjami, nie mam juz tych problemowsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012