Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Trądzik. Z tego się nie wyrasta

Wysłane przez joannawiniarska 
03-02-2012 13:13:27

Niestety z wiekiem nie mija zagrożenie trądzikiem. Jako nastolatka miałaś trądzik młodzieńczy, będąc zestresowaną trzydziestką - trądzik dorosłych, a po 50-tce może cię dopaść trądzik – różowaty!


czytaj więcej
06-02-2012 12:23:01
W wieku 30 lat nadal walczę z tądzikiem. I nic nie pomaga. Bylam już u wielu dermatologów, stosowałam rożne maści, kremy, tabletki i poprawa była jedynie chwilowa.
Może ktoś z was ma jakieś sprawdzone sposoby.
11-02-2012 23:25:04
Przede wszystkim nie wysuszaj żadnymi kosmetykami!
03-10-2012 12:33:17
ja mam własny sposób i jak na razie (odpukać) od jakichś trzech lat mam spokój z trądzikiem. Zaczęłam od diety, odstawienia nabiału i nasycenia organizmu kwasami omega 3, wyeliminowałam cukry (ograniczam nawet ilość zjadanych owoców), do tego dochodzi ochrona na co dzień (przed słońcem i wiatrem) i dobry krem przeciwtrądzikowy - polecam revitolrosacea.pl ale ponoć jest kilka równie dobrych, na razie nie testowałam. To wszystko. Na co dzień obchodzę się bez leków i to z dużym powodzeniem
24-10-2012 22:53:16
Od kilku miesiecy walczyłam z trądzikiem. Nie miałam go jako nastolatka, pojawił się ostatnio. Polecam ostatnio reklamowany visaxinum. Działa i to natychmiast. To prawda, żeby nie wysuszać skóry a raczej nawilżać, najlepiej od razu po kąpieli. Wysuszona skóra produkuje więcej sebum, jako że się broni.
29-10-2012 13:46:35
dziękuję za wszystkie porady.
25-07-2017 13:08:33
Do tej pory nie wiem dlaczego to mnie spotkało.
Walczę już przez wiele lat aż do teraz.
Wierzę jednak, że technika poszła na przód i w końcu znajdę skuteczny środek.
Moją uwagę przykuł produkt o nazwie Acnerose.
Czy ktoś z Państwa zamawiał go poprzez stronę [acnerose.pl] ?
29-01-2018 15:21:58
Cześć, moja siostra zaczęła chorować na trądzik różowaty w wieku 38 lat. Na szczęście w porę znalazła właściwy produkt, który jej pomógł. smiling smiley Był to krem na dzień Acnerose. Krem ten skutecznie złagodził jej objawy (zaczerwienienie skóry, wypryski).
15-03-2019 18:59:20
Niezbyt się na tym znam, ale może dobrym rozwiązaniem będzie po prostu stosować jakieś dobrej jakości i sprawdzone naturalne kosmetyki do ciała? Wtedy możliwe, że szansa na wystąpienie trądziku będzie mniejsza. Co wy o tym sądzicie? Wydaje mi się to być dobrym pomysłem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012