Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Trądzik. Z tego się nie wyrasta

Wysłane przez joannawiniarska 
03-02-2012 13:13:27

Niestety z wiekiem nie mija zagrożenie trądzikiem. Jako nastolatka miałaś trądzik młodzieńczy, będąc zestresowaną trzydziestką - trądzik dorosłych, a po 50-tce może cię dopaść trądzik – różowaty!

czytaj więcej
06-02-2012 12:23:01
W wieku 30 lat nadal walczę z tądzikiem. I nic nie pomaga. Bylam już u wielu dermatologów, stosowałam rożne maści, kremy, tabletki i poprawa była jedynie chwilowa.
Może ktoś z was ma jakieś sprawdzone sposoby.
11-02-2012 23:25:04
Przede wszystkim nie wysuszaj żadnymi kosmetykami!
03-10-2012 12:33:17
ja mam własny sposób i jak na razie (odpukać) od jakichś trzech lat mam spokój z trądzikiem. Zaczęłam od diety, odstawienia nabiału i nasycenia organizmu kwasami omega 3, wyeliminowałam cukry (ograniczam nawet ilość zjadanych owoców), do tego dochodzi ochrona na co dzień (przed słońcem i wiatrem) i dobry krem przeciwtrądzikowy - polecam revitolrosacea.pl ale ponoć jest kilka równie dobrych, na razie nie testowałam. To wszystko. Na co dzień obchodzę się bez leków i to z dużym powodzeniem
24-10-2012 22:53:16
Od kilku miesiecy walczyłam z trądzikiem. Nie miałam go jako nastolatka, pojawił się ostatnio. Polecam ostatnio reklamowany visaxinum. Działa i to natychmiast. To prawda, żeby nie wysuszać skóry a raczej nawilżać, najlepiej od razu po kąpieli. Wysuszona skóra produkuje więcej sebum, jako że się broni.
29-10-2012 13:46:35
dziękuję za wszystkie porady.
25-07-2017 13:08:33
Do tej pory nie wiem dlaczego to mnie spotkało.
Walczę już przez wiele lat aż do teraz.
Wierzę jednak, że technika poszła na przód i w końcu znajdę skuteczny środek.
Moją uwagę przykuł produkt o nazwie Acnerose.
Czy ktoś z Państwa zamawiał go poprzez stronę [acnerose.pl] ?
29-01-2018 15:21:58
Cześć, moja siostra zaczęła chorować na trądzik różowaty w wieku 38 lat. Na szczęście w porę znalazła właściwy produkt, który jej pomógł. smiling smiley Był to krem na dzień Acnerose. Krem ten skutecznie złagodził jej objawy (zaczerwienienie skóry, wypryski).
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012