Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Mezoterapia igłowa, depilacja laserowa brody i górnej wargi, botox, peeling chemiczny, mikrodermabrazja

Wysłane przez joannawiniarska 
27-02-2012 14:06:03

Na pewno warto wydać pieniądze na te zabiegi, które dają widoczne, naturalne i w miarę trwałe efekty. I są bezpieczne dla zdrowia. My do nich na pewno zaliczamy: mezoterapię igłową, depilację laserową brody i górnej wargi, botox, peeling chemiczny i mikrodermabrazję.


czytaj więcej
18-04-2012 22:30:08
Z tymi zabiegami to różnie bywa. Ja już nie raz dałam sie naciąć. Teraz jak korzystam z salonów piękności, to tylko z polecenia. Nie dam się też skusić ceną. Dobry zabieg musi swoje kosztowa, a jak słyszę że wart jest połowę ceny to omijam taki gabinet z daleka. Wiem, że dobre kosmetyki są drogie.
Na mikrodermabrazję chodziłam jakiś czas temu - efekty rzeczywiście super.
24-07-2013 16:36:26
Witam ostatnio wykonałam zabieg na twarz peeling chemiczny .Polecono mi klinikę beautymed Dr Krzysztofa Mirackiego .Dobrano mi rodzaj peelingu i jego stężenie tak aby do pasować mojej cery ,a zabieg został wykonany profesjonalnie .Po serii takich zabiegów moja skóra wygląda zupełnie inaczej ,jest gładka i bez przebarwień.A zabieg wcale nie był drogi .Nie zgodzę się z opinią że gdze taniej tam zawsze musi być gorzej .W tej klinice mają przeróżne promocje .Co miesiąc każdy może wybrać sobie coś dla siebie w przystępnych cenach ,a obsługa jest na wysokim poziomie .Jak coś polecam
[beautymed.com.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012