Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Depilacja w dojrzałym wieku nieodzowna dla kobiet i mężczyzn

Wysłane przez ewakozakiewicz 
02-01-2012 15:55:15

Siwe włosy w miejscach intymnych najlepiej usunąć. Tym bardziej, że są już osłabione i wypadają. Można to zrobić różnymi metodami, w specjalistycznym gabinecie depilacyjnym albo samemu w domu, co zwykle jest o wiele trudniejsze.


czytaj więcej
17-11-2012 21:42:21
najlepszym i najbardziej trwałym spodobem jest laser, ale niestety bardzo kosztowny i trzeba powtarzac
20-11-2012 14:33:42
Wosk też jest dobrą metodą, choć u niektorych powoduje podrażnienia. Metod jest sporo - tylko czy np. panie po 60-tce z nich korzystają? smiling smiley
25-03-2013 18:15:44
Ja bardzo sobie chwalę depilację woskiem. Na początku się obawiałam ale teraz ie mam już z tym żadnych problemów. Podobno jest jakaś metoda skuteczna jak sam laser. Czy ktoś coś wie? metoda tańsza i mniej inwazyjna.
26-03-2013 09:22:31
Masz na myśli epilfree? Pisałam tu juz o tym, jeśli chodzi o tę metodę to poczytaj tutaj: www.epilfree.pl
05-05-2014 10:29:45
ja dlugo nie moglam sie przekonac do depilacji tych okolic, balam sie ze bede miala przez to infekcje pochwy, bo przeciez wloski maja tez funkcje ochronna, potem jeszcze doszla suchosc pochwy, nie chcial wiec dodatkowych podraznien, w koncu porozmawialam sobie o tym z przyjaciolka, ktora przekonalam mnie do depilacji, polecila mi wczesniej zrobic sobie tygodniowa kuracje globulkami dopochwowymi Hydrovag, ktore nawilzaja pochwe i chronia przed infekcjami, po 7 dniach efekty rzeczywiscie byly dobre, nie balam sie juz depilacji!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012