www.superstarsi.pl

Wypełnianie warg sromowych

Estetyka, ale i ochrona przeciwko infekcjom i podrażnieniom

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego stworzone do stosowania w ginekologii, umożliwiają powiększenie warg sromowych zarówno w sytuacjach problemów wad rozwoju anatomicznego jak i problemów związanych ze zmianą wagi, zmniejszeniem objętości komórek tłuszczowych w okolicach intymnych oraz zmian zachodzących z wiekiem czy po przebytych chorobach.

Wypełnianie warg sromowych sprawdza się m.in. u kobiet dojrzałych, po chemioterapii czy po znacznej utracie wagi.      Wypełnianie warg sromowych sprawdza się m.in. u kobiet dojrzałych, po chemioterapii czy po znacznej utracie wagi.

Zabiegi wypełniania warg sromowych są wykonywane zarówno u młodych kobiet, które chciałyby zmienić ich wygląd, jak i u kobiet, u których w wyniku zbyt małych warg sromowych większych, nie ma dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego, co może powodować częste infekcje i podrażnienia.

Zabieg doskonale sprawdza się również u kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym, po przebytej chemioterapii oraz po znacznej utracie wagi czyli w przypadkach kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki, skóra staje się cieńsza, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej.

 

Opis zabiegu

Ogolone przed zabiegiem przez pacjentkę intymne części ciała, lekarz dezynfekuje i znieczula miejscowo powierzchnię zabiegową. Następnie, za pomocą kaniuli, wprowadza preparat na bazie kwasu hialuronowego, odpowiednio go rozprowadzając na danej powiechni. Zabieg trwa około 30 minut.

 

Efekty

Zabieg zwiększa objętość i napięcie skóry większych warg sromowych. Poprawia też ich kształt.

Efekt utrzymuje się do 2 lat.

 

Zalecenia i ograniczenia pozabiegowe

Nie ma żadnych ograniczeń ani zaleceń. Można wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

 

Skutki uboczne

Po ustąpieniu znieczulenia może być odczuwany niewielki ból.

Zabieg można wykonać w  Gold Clinic Medycyna Estetyczna i Ginekologia Estetyczna

 

Przeciwwskazania

 

Ciążai stany zapalne i infekcje w okolicy podania preparatu, nie pozwalają na zabieg.