Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„A Small Family Business” z Nigelem Lindsayem

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
10-07-2014 11:24:45

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają na spektakl "A Small Family Business". Sztukę w reżyserii Adama Penforda, z Nigelem Lindsayem w roli głównej będzie można zobaczyć 22 lipca w 13 kinach sieci Multikino.


czytaj więcej
10-07-2014 14:33:35
1. Akcent
2. Szekspir w oryginale brzmi lepiej
3. Hellen Mirren i Tom Hiddleston ;-)


Poproszę o bilety do Multikina Ursynów
10-07-2014 23:04:59
- oryginalność,
-klimat
-aktorów

Lublin
11-07-2014 09:06:50
Tylko 3? smiling smiley

1. Najlepszy - po pierwszym obejrzanym przedstawieniu byłam bardzo zaskoczona, że było to takie wspaniałe. Od tamtej pory staram się obejrzeć każde przedstawienie i zdania nie zmieniam
2. Talent - cudownie jest oglądać wysokiej klasy aktorstwo, w wymagających rolach teatralnych (no i w końcu jestem kobietą więc "ach ten brytyjski akcent"winking smiley
3. Luksus - przedstawienia są dopracowane w każdym szczególe, zachwycają w każdej minucie, sprawia to że czuję się niezwykle usatysfakcjonowana i dopieszczona

National Theatre Live - Najlepszy Talent i Luksus!


Paulina (Poznań)
11-07-2014 09:13:17
1. Po pierwsze za to, ze przez dwie, trzy godziny nie czuję upływającego czasu i znużenia.
2. Po drugie za piękny język i znakomite aktorstwo.
3. Po trzecie - za możliwość obejrzenia pięknego przedstawienia z nietypową scenografią i muzyką (War Horse, Frankenstein)

Multikino Gdańsk
11-07-2014 09:21:28
Za to, iż pozwala na oderwanie się od prozy zycia

za sugestywną grę aktorów, pozwalającą uwierzyć w odgrywane sceny

i za to, że to wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki smiling smiley

Proszę o bilety do Sopotu.
12-07-2014 23:01:51
1. Za doskonałych aktorów.
2. Za ogrom emocji, za jedyne 40 zł.
3. Za to, że jest to widowisko na najwyższym poziomie!

/Silver Screen Łódź/
gms
14-07-2014 13:03:16
Moje powody od A do Z:

Aktorstwo na najwyższym poziomie.
| Pieszczący uszy akcent.
Zaskakujące scenografie i nieZapomniane emocje.

Bilety do Poznania (Stary Browar) chętnie przygarnę smiling smiley
21-07-2014 09:31:51
No i niestety spóźniłem się na konkurs sad smiley A Little Small Business. Ale nikt nie chciał zaproszenie do Złotych Tarasów czy można więc je przejąć ?
21-07-2014 10:15:53
Quote
janmega
No i niestety spóźniłem się na konkurs sad smiley A Little Small Business. Ale nikt nie chciał zaproszenie do Złotych Tarasów czy można więc je przejąć ?

Tak bez odpowiedzi na zadane pytanie? smiling smiley
21-07-2014 10:45:44
Po pierwsze, za sam cykl National Theatre Live, dzięki, któremu możemy zobaczyć nie tylko sztukę, ale wszystko to co dzieje się w niej od wewnątrz, choregorafię, kostiumy, podpatrzeć próby, porozmawiać z aktorami i reżyserami, słowem być tam gdzie w zwykłym teatrze nigdy nas nie wpuszczą.
Po drugie za jego zróżnicowanie, powieść dla dzieci i młodzieży, sztuka historyczna, romantyczna, komediowa, czy dramatyczna, dla teatru brytyjskiego nie ma ograniczeń, ważne jest tylko by widz był zachwycony.
Po trzecie za aktorów, najwyższego sortu, którego żaden liczący się film nigdy by się nie powstydził, laureaci wielu prestiżowych nagród, mający rzesze oddanych fanów, i stałe miejsce w panteonie celebrytów, nie tylko filmu czy serialu ale i teatru, w którym wyglądają, co trzeba przyznać fenomenalnie.
Tym razem proszę o Warszawę Złote Tarasy, po spełnieniu zadania konkursowego winking smiley
21-07-2014 11:09:00
1. Za ogrom pozytywnej energii, którą przepełniony jestem zawsze po wyjściu z przedstawienia.
2. Za klimat przedstawień - są dopracowane idealnie pod każdym aspektem.
3. Za to, że gdy opowiadam znajomym o przedstawieniu uważają mnie za człowieka światowego i zarażam ich miłością do teatru!

(Łódź)
22-07-2014 09:48:04
Dzięki uprzejmości naszego Partnera sztukę będą mogły obejrzeć wszystkie osoby, które się zgłosiły (w Łodzi i Poznaniu dostaliśmy dodatkowe zaproszenie!).

Multikino zaprasza:

Meluzynkaa – Gdańsk
Katarzyna_nizioł – Lublin
MonRo – Łódź
Pawel Stankiewicz – Łódź
Merga – Poznań Stary Browar
Gms – Poznań Stary Browar
Katarzyna_dc – Sopot
Eeva – Warszawa Ursynów
Janmega – Warszawa Złote Tarasy


W kasie kina trzeba podać portalowy nick, przedstawić dokument tożsamości (no i powiedzieć, że zaproszenie z portalu superstarsi.pl oczywiście!)


Życzymy dobrej zabawy!


A może ktoś napisze jutro o wrażeniach po sztuce? Będziemy czekać!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012