Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Dziadek do orzechów” na żywo z Royal Opera House

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
08-12-2015 15:17:20

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Multikino oraz British Council zapraszają na wyjątkowy spektakl - balet "Dziadek do orzechów", najbardziej znane dzieło Piotra Czajkowskiego na żywo z Royal Opera House. Transmisja odbędzie się w 15 wybranych kinach sieci Multikino.


czytaj więcej
09-12-2015 10:09:22
„Dziadek do orzechów” – magia Bożego Narodzenia:

Magia obazu, który ożywa - magia przypraw - smak wzbogacony o dźwięk i i ruch -wyszstkom jest magiczne w tym czasie, w tym ruchomym obrazie jakim jest "Dziadek do orzechów".

Chcętnie podzielę się tym światem z córką - była ze mną na balecie "Romeo i Julia" - zachwyciła się, teraz pora na kolejny, świąteczny zachwyt.

Pozdrawiam swiątecznie i dziękuję za prezenty muzyczne, jakie Nam oferujecie

Ps: MK Gdańsk proszę
10-12-2015 09:54:07
Dziadek do orzechów to pełen uroku i atmosfery świąt Bożego Narodzenia baletowy spektakl familijny. Dzieci oczaruje magia tańca i baśń o zaklętym dziadku do orzechów, rodziców - mistrzostwo artystów Bolshoi i urokliwa muzyka Piotra Czajkowskiego.

Multikino Złote Tarasy
zio
11-12-2015 16:26:36
Dziadek do orzechów - magia Bożego Narodzenia. Ciężko nie zgodzić się z tym stwierdzeniem tym bardziej, że akcja ma miejsce w Wigilie Bożego Narodzenia . Podczas oglądania Dziadka do orzechów przenosimy się w baśniowy świat marzeń, który osobom starszym pozwala przenieść się w czasy dziecięcych fantazji.

Multikino Gdynia
13-12-2015 16:11:56
Dziadek do orzechów ukazuje magię Bożego Narodzenia w czystej postaci. Jest tu wszystko czego pragniemy na święta. Pomimo, że spektakl dedykowany jest szczególnie dla dzieci to uważam, że dorośli wyczytają z obrazu dużo więcej i pozwoli to nam dorosłym poczuć prawdziwą aurę świąt.

Multikino Bydgoszcz.
14-12-2015 17:17:22
"Dziadek do orzechów" to jedna z tych bajek, w których dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a fantazja i rzeczywistość mieszają się w jedność. I jak wspaniale się składa, że po książkę sięgnęłam właśnie przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, bo historia w niej opisana ma miejsce właśnie w pewien wigilijny wieczór. Uroczysta Wigilia w gronie najbliższej rodziny, pięknie przystrojona choinka, a pod nią mnóstwo prezentów. Ciekawa historia, która ukazuje jak wielką siłę ma dziecięca wyobraźnia. Nigdy nie wiadomo czy to sen, czy rzeczywistość, gdzie znajduje się ta cieniutka granica.

Multikino Gdynia
15-12-2015 09:37:39
"Dziadek do Orzechów" już od dzieciństwa kojarzy mi się ze Świętami, za sprawą filmu animowanego z 1990 roku o tym samym tytule. Gdy miała 6 lat, dostałam ten film na kasecie VHS i od tej pory oglądałam go w każdą Gwiazdkę. Magiczna historia, przepiękna animacja, no i oczywiście oryginalna, niezapomniana muzyka Piotra Czajkowskiego - to wszystko sprawiło, że "Dziadek do Orzechów" jak historią, która nierozerwalnie wiąże się w mojej świadomości z Bożym Narodzeniem.

Multikino Poznań Stary Browar
15-12-2015 11:28:27
„Dziadek do orzechów” – magia Bożego Narodzenia"

"Dziadek do orzechów" to balet, który najbardziej kojarzy mi się ze Świetami Bożego Narodzenia. Jest pełen uroku i światecznej atmosfery.
Zawsze mnie nastraja na te najpiękniejsze ze świąt. A święta tuż-tuż smiling smiley

Multikino Kraków
15-12-2015 14:37:44
Drodzy Superstarsi!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Podwójne zaproszenia na wyjątkowy spektakl - balet "Dziadek do orzechów", najbardziej znane dzieło Piotra Czajkowskiego na żywo z Royal Opera House otrzymują:

katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
pawel_wasilewski - Multikino Warszawa Złote Tarasy
lugola - Multikino Bydgoszcz
edyta_jedrzejewska - Multikino Gdynia
szynszyla - Multikino Poznań Stary Browar
jakinar - Multikino Kraków

Zaproszenie będą czekać na odbiór w kasie wybranego kina na 30 min przed pokazem.
Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012