Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Widoki i smaki Toskanii. Piza i Florencja

Wysłane przez ewakozakiewicz 
12-09-2012 11:41:23

"Pojedziemy do Pizy, na pizzę i pyzy. Ło ło ło" - w swojej piosence śpiewał kabaret OT.TO. Nic prostszego z wakacyjnymi biletami tanich linii lotniczych. Lotnisko Galileo Galilei jest przytulne i nieduże, i nie przyprawi nas o zawrót głowy, a rzeźby hipopotamów, delfinów, węży morskich - autorstwa Giovanniego Marii Manganelliego - miło nas powitają. Poświadczą, że dotarliśmy do Toskanii.


czytaj więcej
17-09-2012 22:35:03
Toskania moich marzeń, zrealizowanych. Każdy powinien zawitać we Florencji i w malutkiej Pizie i podeprze swoją rękę tę pochylającą się coraz bardzież wieżę. To niezapomniene przeżycia i unikatowe zdjęcia.
21-09-2012 09:47:06
Witam
Byłam w ubiegłym roku we Florencji i niestety dla mnie, to jest już komercja. Mieszkaliśmy z rodzina w Montelupo. I tylko, tam w agroturystycznym domostwie można było poczuć Toskanię. Teraz chcę zobaczyć prywatnie Umbrię. Może ktoś ma "namiary" na wynajęcie domu dla 3 -6 osób w zakątku, który "jest do szpiku włoski".
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012