Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Holter na dobę czy kilka dni?

Wysłane przez nelik 
20-10-2022 19:51:06
Czy polecacie raczej zrobić sobie badanie Holtera na dobę czy na kilka dni? Wyvbieram się na dniach do przychodni [cardioteam.pl] i chciałabym zrobić sobie kilka podstawowych badań serca i nie tylko. zastanawiam się właśnie na jaki czas założyć Holtera - podpytam doktora ale tak wstępnie chyba wielodniowy daje bardziej miarodajny wynik prawda ?
15-09-2023 01:38:38
Dlaczego znajomość gramatyki jest tak ważna? Ponieważ jest to zrozumienie nie tylko tego, jak poprawnie używać słów, ale także wzorców istniejących w języku. Znajomość gramatyki ułatwi naukę nowych zagadnień adres internetowy, formułowanie logicznych i pewnych opinii, pisanie spójnych tekstów i esejów oraz zrozumienie rozmówcy. Co więcej, nie jest ona częścią czegoś skomplikowanego i formalnego - gramatyki potrzebujesz na każdym kroku, nawet w życiu codziennym, gdy omawiasz swoje plany na dany dzień.
17-04-2024 07:19:00
W poszukiwaniu sposobu na łatwiejsze życie studenckie, odkryłem miejsce, gdzie mogę zamówić esej i cieszyć się z doskonałego rezultatu. Dzięki profesjonalnemu podejściu i szerokiemu zakresowi tematów, mogę polegać pomoc w pisaniu prac w każdej dziedzinie. Zamówienie esejów stało się dla mnie sposobem na osiągnięcie lepszych wyników w nauce oraz na rozwój własnych umiejętności.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012