Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Naturalne sposoby na rozstępy

Wysłane przez ulka 
02-09-2020 08:23:07
Czy znacie moze jakieś naturalne ale jednoczesnie skkuteczne sposoby na rozstępy?

Może sie nimi tutaj podzielicie?
02-09-2020 09:59:23
Gdzieś czytałam że olejek lawendowy. Blizny, oparzenia oraz rozstępy. I zazwyczaj go stosuje na blizny. Razem z migdałowym.

Dobre działanie ma rowniez serum Strialys
[zwierciadlo.pl]

Tak naprawdę jednak rozstępy to tak, jak blizny, nie da się ich zlikwidować żadnym kosmetykiem, potem bledną i stają się mniej widoczne. Jedynie co może pomoc to laser albo karboksyterapia.
13-11-2020 19:27:30
ciekawa jestem jak przy rozstępach sprawdzają się kosmetyki naturalne i ich dzialanie czy jest skuteczne, czy może jednak naturalne skladniki przy takich problemach sobie nie radzą? Czy ktoś używał naturalnych kosmetyków i jest w stanie coś na temat ich działania w takim problemie powiedzieć?
24-11-2020 21:18:43
Ja tutaj zgodzę się z koleżanką wcześniej, że warto byłoby kupić sobie kosmetyki naturalne. W końcu one mają właściwości odżywcze etc. Może one zaradzą. Jakby co tutaj [www.perfumesco.pl] masz szeroki wybór w kosmetykach o naturalnym składzie. Możesz sobie sprawdzić ich oferty.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012