Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Paryż czy ktoś był?

Wysłane przez ulka 
01-10-2018 12:45:41
Mam kilka pytań bo planuję tam pojechać na wycieczkę

Czy w mieście jest bezpiecznie?
Gdzie nocowaliście
I co warto jest zobaczyć?
01-10-2018 13:47:20
Czy w mieście jest bezpiecznie?

Jest bezpiecznie o ile zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa.Są kieszonkowcy ale to tak jak we wszystkich dużych miastach.

Gdzie nocowaliście

Serwis booking. Wiele osob poleca air bnb.

I co warto jest zobaczyć?
Lurw, Wieża Eiffla, Wersal, Katedra Notre Dame, Pola Elizejskie. Paryz to piękne miasto, które a wiele pięknych miejsc do zaoferowania.Polecam zajrzeć sobie tutaj:
[zwiedzamyparyz.pl]

Na stronie jest sporo informacji o tym co warto jest zobaczyć w Paryżu. I jak zorganizowac niedrogie loty!
14-07-2020 11:39:16
Kiedyś, dawno temu byłam. Ma swój urok, ale zdecydowanie wolę jak już coś to bardziej egzotyczne miejsca. Teraz jednak wiele u mnie się zmieniło, ponieważ mam dzieci, dlatego wybieram spokojne i bezpieczne miejsca. Ostatnio znalazłam super stronę https://www.wakacjezdzieckiem.pl/, gdzie można znaleźć fantastyczne pomysły na wakacje z dzieckiem. Powiem wam, że warto się tam rozglądnąć.
23-08-2023 08:11:21
nie byłam ale bardziej interesuje mnie Barcelona
23-08-2023 08:13:41
Fajny kierunek podróży, też bym wybrała taki chociaż Paryż nie jest zły. Myślę że najprędzej zdecyduję się jednak na wyjazd samochodem z wypożyczalni na wakacje. Czytałam tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/samochodem-z-wypozyczalni-na-wakacje-czy-warto/ na ten temat i widzę że to najwygodniejsza opcja
25-08-2023 10:41:01
W ostatnim czasie chyba trochę tam niebezpiecznie smiling smiley

___________________________________________
Zobacz tę hurtownię elektryczną zlokalizowaną w Krakowie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-09 15:07 przez emil58.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012