Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Warszawa i zajęcia dla seniorów

Wysłane przez halusia 
29-06-2012 10:51:36
Mam dużo czasu bo jestem na emeryturze. Bycie emerytką wiąże się niestety z niewielką kasą. Szukam tanich, lub darmowych zajęć dla seniorów. Na przykład ZOO darmo w pierwszy czwartek miesiąca (wybieram się ) Proszę o adresy stron/ Dzięki:-)
21-07-2012 18:11:02
sprawdz halusiu w domach kultury - oni często mają ofertę dla seniorów.
10-08-2012 09:35:57
Ok, ale myślałam, że uda się na skróty :-)
18-08-2012 11:06:29
Quote
halusia
Mam dużo czasu bo jestem na emeryturze. Bycie emerytką wiąże się niestety z niewielką kasą. Szukam tanich, lub darmowych zajęć dla seniorów. Na przykład ZOO darmo w pierwszy czwartek miesiąca (wybieram się ) Proszę o adresy stron/ Dzięki:-)

Witam.
Także jestem już na emeryturze i rozglądam się podobnie jak Ty za różnymi atrakcjami za free, lub niezbyt drogimi.
W tym celu wyszukuję na:
[www.kulturalna.warszawa.pl] imprez plenerowych i takich gdzie nie płacę za wejście.
[www.teatrwielki.pl] zamawiam przez internet tanie bilety na operę lub balet
[okwola.ehost.pl] amfiteatr od maja do końca września zawsze coś ciekawego proponuje za free

Szukam w internecie różnych wystaw, muzeów i obiektów, które bezpłatnie zwiedzam.
Wiele z nich w niedzielę jest także za free

Do zobaczenia na szlaku smiling smiley

Ps.
Do zoo wchodzimy za darmo w pierwszy wtorek /a nie czwartek/ miesiąca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-18 11:08 przez Justyna.
20-08-2012 12:09:05
Brawo. Oby więcej takich propozycji
02-09-2012 08:56:05
Dzięki. Zajrzę na pewno. Fajnie jest na emeryturze. Jest tylko jeden mankament. Kasa niestety niewielka i dlatego to darmo. :-)
19-12-2012 22:55:58
a uniwersytety trzeciego wieku? Wcale dużo nie kosztują, ok. 20-25 zł miesięcznie. a tyle fajnych zajęć.
15-03-2016 17:46:16
Galileusz Warszawa=Praga zaprasza wszystkich Seniorów na kurs informatyczny/ komputerowy dla początkujących i zaawansowanych.

W programie:
- nauka podstawowych programów komputerowych,
- nauka obsługi pakietu Office,
- wykorzystanie Internetu i poczty elektronicznej,
- zakupy w Internecie i archiwizacja danych,
- nauka obsługi komputera i smartfona.

Zapisy pod numerem tel. 535 153 476, mailowo warszawa.praga[małpa]galileusz.com.pl lub osobiście w siedzibie na ul. Lipskiej 6 lok.4.
13-02-2024 21:30:25
Oczywiście, wiele miejsc oferuje tanie lub darmowe zajęcia dla seniorów, co może być doskonałą okazją do spędzenia czasu aktywnie i poznawania nowych rzeczy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012