Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Dobry dentysta od leczenia kanałowego w Gdańsku

Wysłane przez ulka 
08-01-2020 13:27:17
Szukam właśnie dobrego dentysty, który jest w stanie na dodatek przyjąć mnie dość szybko. Mam zęba do kanałówki, ale w innym gabinecie stwierdzili, że najlepiej jest go już po prostu wyrwać. Tego bym jednak nie chciała.
09-01-2020 07:01:58
Najlepiej skonsultować to z innym stomatologiem bo być może zęba da się uratować. Ze swojej strony mogę polecić gabinet K2 Dental [www.klinikastomatologiczna.com.pl] Leczyłam tam ostatnio kilka zębów - leczenie bardzo dokładne, oczywiście pod mikroskopem. Moze nie jest to najtańsza klinika stomatologiczna ale moim zdaniem nie ma co oszczedzać na leczeniu zebów bo potem można mieć spore problemy z uzębieniem w przyszłości. Wcześniejsze zaniedbania skutkują o wiele większymi kosztami za kilka lat.

Polecam dzwonić z wyprzedzeniem, jest to jedna z popularniejszych klinik w mieście, tak wieć czasami trzeba długo czekać na wizytę. Moim zdaniem jednak warto.
17-03-2023 19:54:08
W każdym gabinecie lekarskim niezbędny element to parawany lekarskie. Zapraszam do przeczytania artykułu na ten temat.

--
Pozdrawiam,
Mazur
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012