Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Złe samopoczucie w trakcie menopauzy

Wysłane przez ulka 
14-12-2021 12:33:01
Cześć Dziewczyny, pisze, aby podzielić się doświadczeniem. Miałam od lutego okropne uderzenia gorąca, które nie pozwalały funkcjonować. Głównie przez wybudzanie w nocy. Cały czas chodziłam niewyspana. W ciągu dnia było ich tak dużo, że nie byłam wstanie zliczyć. Choć przyzwyczaiłam się do nich to miały one swoje konsekwencje, np. nieustające przeziębienie, bo uderzeniom towarzyszyły poty. Nie mogę HTZ. Fitohormony pomagały na początku. Jedna z lekarek zasugerowała akupunkturę. Przyznam, że podeszłam do niej sceptycznie, ale spróbowałam. Miałam 6 sesji, jestem 2 tygodnie od ostatniej.
14-12-2021 14:11:26
Dziewczyny jak nie chcecie mieć uderzeń gorąca musicie zrezygnować z jedzenia nabialu, żadnego mleka, sera, jogurtów itp. gdzieś to wyczytałam przestałam jeść i jak ręką odjął. Możecie na próbę spróbować ograniczyć nabił na jakiś czas i same się przekonacie.....

Z dodatkowych zdrowych terapii, polecam te zioła na menopauzę [kredensziolowy.pl] Sama obecnie stosuję oraz czuję się po nich o wiele lepiej.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012