Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Co na zmarszczki?

Wysłane przez ulka 
19-07-2020 11:43:07
Ciekawe co stosujecie na zmarszczki?
Ja używałam paru preparatów, jestem po 30tce, więc trzeba smiling smiley . Wybierałam kosmetyki z wit.c, bo mam też skórę naczynkową, no i trochę przebarwień. Działają. Wit C spłyca zmarszczki i fajnie działa na naczynka. Kiedyś byłam badana (w aptece) takim urządzeniem powiększającym (mega mikroskop?). Widziałam siateczkę naczyń, ale niezaognionych. Dermatolog powiedziała, że to pewnie działanie kremów z wit.c - obkurczają naczynia. No i tego się trzymam. Jakie są Wasze sposoby?
21-07-2020 11:13:53
U mnie to trzeba już stosowac kosmetyki po 50 winking smiley Zauważylam, że o wiele wiekszą uwage z wiekiem muszę przykładać do składu kosmetyków. Szczególnie, ze z natury mam skłonnośc do powstawania przebarwień, które nie wygladają u mnie dobrze. Nadal mam pryszcze, które jak wycisnę tworzą brzydkie plamy, których za nic potem nie mogę usunąć.

No i problem opadania twarzy i zmarszczek. Polecam poczytać sobie o masażach twarzy jak również o ćwiczeniach. Bo działania takie poprawiają stan skóry.

Z kosmetyków mogę na dzień dzisiejszy polecić krem Mialena:
[www.rp.pl]

Dobry skład oraz jest to jeden z tych kosmetykow, które u mnie rzeczywiśćie działaja.
10-02-2021 22:36:26
A może warto tak postawić na naturalne produkty? Z tego co wiem kosmetyki naturalne, nawet i w tym kierunku potrafią zdziałać cuda... W końcu zawierają w sobie zestaw witamin i minerałów. Jakby co mogę wam zdradzić, że typowo naturalne kosmetyk, ale i nawet nie tylko, to znajdziecie tutaj [bionaturalfit.pl] . Możecie sobie sprawdzić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012