Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Prezent dla męża na rocznicę

Wysłane przez ulka 
06-07-2021 11:53:32
Witam forumowiczow. Szukam obecnie jakiegoś ciekawego prezentu dla męża na rocznicę ślubu.

Czy macie jakieś propozycje co mu podarować?
06-07-2021 12:48:35
Zabierz go do jakiegoś super miejsca za granica. Można kupić niesamowicie tanie bilety a wspomnienia na całe życie.
Ja męża zabrałam do Japonii (mieszkaliśmy wtedy w Australii).

Ewentualnie coś praktycznego:
[ombre.pl]

Aktualnie w Ombre jest sporo promocji na wygodne ubrania. Możesz podarować mu bluzę z kapturem, ewentualnie spodnie dresowe do chodzenia po domu.
07-07-2021 14:33:49
Ja swojemu mężowi kupilam ostatnio wymarzony zestaw do wędkowania i był bardzo zadowolony. Może nie jest to zbyt romantyczny prezent, ale jego uśmiech mówił sam za siebie smiling smiley
13-08-2021 14:01:52
Super. dzieki
18-08-2021 12:08:36
Ciężko powiedzieć, co tak na prawdę potrzebuje Twój mąż. Swojej żonie kupiłem czajnik z regulacją temperatury od SMEGA [iguanasklep.pl] dlatego, że pije Yerba Mate i tam najoptymalniejsza temperatura to 70 stopni.
25-08-2021 22:09:47
Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja dla rodziny. Popieram również ideę podróży. Na Ukrainie możesz świętować swoją rocznicę ślubu. W Kijowie jest teraz bardzo pięknie. Tutaj https://uniticket.pl/loty/warsaw-waw/kiev-iev/ znajdziesz Bilety lotnicze Warszawa - Kijów od 34 zł . Uniticket.pl to wyszukiwarka tanich lotów różnych linii lotniczych i dla różnych daty wylotu. Życzę romantycznej podróży i nowych emocji.
25-11-2021 13:31:09
W sklepie  [koszulkowy.pl] są dostępne bardzo fajne koszulki dla par i to właśnie je kupiłam wraz z mężem na naszą rocznicę, bardzo lubimy w nich chodzić. Produkt jest wykonany solidnie i materiał, z którego go wykonano jest solidny.
08-12-2021 10:41:10
Jeśli zastanawiasz się co kupić bliskiej osobie na prezent, to moim zdaniem książka "A kysz! Klasztornice!" Plewak Doroty [wydawnictwopoligraf.pl] będzie trafionym prezentem dla każdego. Według mnie ta literatura jest warta uwagi.
13-03-2022 17:07:33
Polecam sprawdzić sobie the forest kody myślę, że mąż na pewno będzie zadowolony. grinning smiley
28-12-2022 22:15:28
Rocznica to naprawdę szczególny dzień, wiec zapewne chcesz przygotować coś specjalnego. Cóż, jako facet mogę Ci powiedzieć, że mężczyźni najbardziej lubią dwie kategorie prezentów - taki przydatne i takie luksusowe. Możesz na przykład zainwestować w jakieś lepsze perfumy. Nie ma nic lepszego niż upominek, który długo działa na zmysły. W tej kategorii polecam zapach Dior Sauvage, znajdziesz go tutaj: [www.ezebra.pl]. Na pewno spodoba mu się ta wersja, jest bardzo wyrafinowana, a zarazem nienatrętna. Prezentując mu takie perfumy masz gwarantowane, że będą mu o Tobie przypominały. smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012