Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Jak obracać fotowoltaiką?

Wysłane przez kidal 
08-11-2021 13:52:15
Jak w temacie. Pomysły, propozycje?
Chodzi o to, że mam klientów na instalacje, ale jestem w stanie działać wyłącznie lokalnie.
Zapytania mam z całej Polski. I teraz jak dać ludziom mieszkającym po innej stronie kraju coś wartościowego i zarobić na tym?
10-11-2021 14:17:33
Przez EcoPartner obracajcie. Moim zdaniem pod każdym względem najlepsza opcja.
Plusów całe mnóstwo, ale przede wszystkim to, że działasz ze sprawdzonymi wykonawcami.
Rozumiesz, na czym to polega?
12-11-2021 13:46:46
Możesz mi to bliżej wyjaśnić? Czyli mam jedną umowę i wtedy mam dostęp do tych wszystkich wykonawców?
Każda realizacja jest możliwa bez konieczności obecności na miejscu zlecenia?
16-11-2021 15:55:46
Dokładnie tak. Twój udział jest minimalny. Nie robisz prawie nic.
Temat jest do ogarnięcia przez aplikację, sam ustalasz wysokość prowizji.
Ogólnie - to się trzyma kupy i model fajnie monetaryzuje, ale wiadomo, że w dużej mierz to zależy od ciebie.
17-11-2021 13:58:53
Zadzwoniłem do nich, jesteśmy umówieni na spotkanie, zapoznanie się z umowę i wyjaśnienie zasad.
Dużo dowiedziałem się przez telefon i wstępnie mi się wydaje, że to model, który powinien się u mnie sprawdzić.
Ale to dopiero w praniu się zobaczy, jak to wyjdzie.
18-11-2021 15:17:29
I słusznie. Tam w umowie nie było żadnych niespodzianek, ale wiadomo, że lepiej pogadać z kimś, no i niech na umowę ci zerknie ktoś, kto się na tym zna. Wszystko powinno być w porządku.
19-11-2021 14:19:00
Rozmawiałem dzisiaj przed południem. Dałem jeszcze umowę do sprawdzenia prawnikowi. Jeśli wszystko będzie w porządku, to spróbujemy.
Wstępnie wszystko wygląda w porządku i wydaje mi się, że ten model powinien się u mnie sprawdzić.
Wyjdzie w praniu po pierwszym zleceniu. Na razie mam pozytywne nastawienie. Zobaczymy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012