Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Prezent na parapetówkę

Wysłane przez Ingrid 
29-11-2021 13:47:30
Wybieramy się niedługo na parapetówkę do znajomych. I zastanawiamy się co im sprezentować z tej okacji.

Doradzicie co warto jest podarować?
30-11-2021 06:51:34
Nowe mieszkanie urządza sie raczej w danym stylu pod swój gust. Nie chciakabym dostać czegoś co kompletnie nie będzie pasowało do mojego stylu.Lepiej dać kartę podarunkowa do home&you czy innego sklepu ...
Jesli w grę nie wchodzi podarowanie pieniędzy ewentualnie karty podarunkowej, można zastanowić się jeszcze nad sprezentowaniem zestawu eleganckiego alkoholu, ewentualnie ładnych kieliszkow.

Ja ostatnio kupowałam dla siostry ładny obrus o tutaj:
[www.luxuryproducts.pl]

Siostra wspominała, ze chciała dostać smiling smiley
02-12-2021 21:13:01
Praktycznie każdy prezent będzie dobry, możesz kupić kwiaty np. goździki bo są łatwe pielęgnacji zgodnie z tym artkułem - [50przekroju.pl] polecam bo są mega ładne i pięknie pachną smiling smiley
08-12-2021 20:41:03
Każdy prezent będzie dobry, ważne o tym, że przyszedłeś i pamiętasz. Na parapetówce dla mojej siostry kupiłem jej wieszak z Danzz, budowa domu troszkę obciążyła ich budżet, dlatego mega się ucieszyła grinning smiley
15-02-2022 18:47:49
moja koleżanka znalazła sobie w sklepie internetowym bardzo ładny dywan do salonu i stwierdziła, że jeśli chcemy jej koniecznie coś kupić to żebyśmy się złożyli i kupili właśnie to. uważam, że to super pomysł i tak właśnie zrobimy. a znalazła ten dywan na sklepie internetowym https://www.techem-wycieraczki.com.pl/ dywan salon także i wam podrzucam bo na pewno się przyda jeśli też szukacie takich wnętrzarskich dodatków
30-08-2022 11:14:41
Zdecydowanie warto zakupić coś, co przyda się w życiu codziennym smiling smiley
_____________________
polecana fotobudka na wesele- Bochnia i okolice



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-02 08:30 przez Wamanaszo.
11-02-2024 08:23:00
Faktycznie na Luxuryproducts jest bardzo dużo ciekawych przedmiotów na prezent. Mi osobiście bardzo podobają się tam takie klimaty jak te https://www.luxuryproducts.pl/manufacturer/eco-deco-art-1736.html
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012