Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Wsparcie it

Wysłane przez outsourcingit 
05-08-2022 00:17:32
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych - Wsparcie it



Niektórzy dostawcy oferują kopię zapasową danych w chmurze lub inni z zewnętrznymi centrami danych. Niezależnie od zastosowanej metody, tworzenie kopii zapasowych danych wiąże się z zachowaniem informacji na wypadek nieprzewidzianych problemów, takich jak klęska żywiołowa, złośliwe włamania, awaria sprzętu i inne. Często firma nazywa to „strategią” (odzyskiwanie kopii zapasowych po awarii). W większości organizacji posiadanie jakiejś formy kopii zapasowej jest obowiązkowe, aby zapobiec problemom, takim jak przestoje i utrata krytycznych informacji.
31-10-2023 00:27:01
Zainteresowała mnie ta dyskusja o backupie i odzyskiwaniu danych. Przy okazji chciałbym się podzielić swoim doświadczeniem. Niedawno zacząłem zgłębiać świat IT i trafiłem na kursy GoIT https://goit.global/pl/reviews/, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Nauczanie tam jest bardzo praktyczne i koncentruje się na realnych problemach IT, takich jak właśnie zarządzanie danymi i ich bezpieczeństwo. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć w tak krótkim czasie. GoIT daje solidne podstawy, które są kluczowe w pracy każdego specjalisty IT. Jeśli ktoś myśli o karierze w tej branży, szczególnie w obszarze wsparcia technicznego lub bezpieczeństwa danych, gorąco polecam sprawdzić ich ofertę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012