Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

O jedzeniu. Żeby zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu nie tyć

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
24-01-2013 14:47:40

Uzyskanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała to projekt nie na miesiąc, dwa czy nawet pół roku. Trzeba trwale wypracować dobroczynne nawyki i trwać w nich do końca życia!


czytaj więcej
08-10-2019 14:23:49
Polecam ciekawy artykuł o diecie pudełkowej i dlaczego warto ją stosować [www.enen.pl]
02-03-2020 08:48:30
Warto zainteresować się tematem dietetyki i czytać książki medyczne na ten temat. Dzięki temu możemy dowiedzieć się jakie zmiany wprowadzić w naszym żywieniu.
05-01-2021 17:59:24
Zdrowe odżywianie to temat jaki pojawia się dość często w opinii publicznej. Nie ma się co dziwić jak popatrzymy na niego przez kontekst ludzi cierpiących na choroby cywilizacyjne. Jednym z podstawowych założeń naszego zdrowia jest spożywanie wysokiej jakości produktów spożywczych. Zatrzymajmy się na chwilę i spójrzmy na to jakich wyborów dokonujemy przy robieniu zakupów. Czy wybieramy produkty naturalne? Zazwyczaj nie znajdziemy ich w supermarketach więc musimy zmienić swoje podejście. Wszystko czego potrzebujemy znajdziemy przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć informacje na ten temat na pewnej grupie dyskusyjnej poświęconej zdrowym odżywianiu. Takie produkty jak żurawina słodzona sokiem jabłkowym - [www.delikatesyzdrowo.pl] mogą być świetną alternatywą dla mniej zdrowych przekąsek do jakich się przyzwyczailiśmy. W swojej diecie powinniśmy mieć jak najwięcej zdrowych soków i owoców, będących naturalnym źródłem cennych składników mineralnych.
12-12-2022 20:40:48
wiadomo, że najważniejsza jest dietka ale poza tym na pewno świetnie się sprawdzi suplement diety Holisten [odzywianie.wprost.pl] - ja stosuję regularnie już od pewnego czasu i widzę znaczną poprawę - spróbujcie sobie koniecznie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012